Третій день змагань і на рахунку Національної збірної України загальною кількістю - 8 медалей.

1 золоту, 2 срібні та 5 бронзових нагород вибороли на сьогоднішній день наші спортсмени. Неділя не виявилась переповненою змаганнями, але це ні на хвилинку не послабило емоційного напруження. Саме сьогодні змагались суматорі у найважчій дисципліні – "абсолютна вага".

У жіночому заліку "абсолютної ваги" сьогодні змагались: вчорашня переможниця Світлана Тросюк, Іванна Березовська, Марина Дрбоян та Марина Максименко. А серед чоловіків за нагороди боролись: Костянтин Булатов, Микола Кожухов, Олександр Вересюк та Сергій Соколовський. Хлопці далеко не просунулись, а от серед дівчат у нас є срібна призерка! Іванна Березовська і Марія Дрбоян виграли по 4 сутички та пройшли у півфінал. Тут Марія у боротьбі за місце у фіналі поступилась росіянці Анні Поляковій, та передала свою суперницю Іванні, яка у півфіналі здолала суматорі з Бразилії Сару Гомеш. Проте росіянка видалась складним суперником. У впертій боротьбі за золото Іванна Березовська залишилась другою. Від сьогодні в української збірної вже 2 срібні медалі!

І ще один вид спорту який дійшов свого логічного завершення – парашутний спорт. Андрій Стальний завершив змагання чотирма фінальними стрибками з результатами: 29, 28, 24 та 30. За загальним підрахунком результатів всіх змагальних днів Андрій Стальний у дисципліні «купольне пілотування» посів 31 сходинку турнірної таблиці. Загалом у дисципліні боролись за нагороди 36 спортсменів. Чемпіоном змагань став американець Ніколас Батч (Batsch Nicolas), срібло здобув його співвітчизник Кьортіс Бартоломью (Bartholomew Curtis), а бронзовою призеркою стала представниця ОАЕ Корнелія Міхай (Mihai Cornelia).