Завершився сьомий день змагань. У багатьох культурах сімка – це магічне число, яке приносить вдачу та успіх. Саме таким днем виявився четвер 27 липня для Національної збірної України. Але мусимо зазначити, що не тільки вдачею єдиною, але й потом та кров’ю здобувались сьогоднішні нагороди!

Отже, до справи! Українська збірна сьогодні змагалась у кікбоксингу, спортивному орієнтуванні та академічному веслуванні.

Вже тривалий час українські кікбоксери привозять з усіх змагань чудові результати, Всесвітні ігри не стали виключенням. Вчора вони всією збірною вийшли у півфінали та фінали. Першим медалістом у команді став Роман Головатюк. Він здобув бронзу у результаті відмови суперника вийти на ринг. Наталя Мартюхіна закінчила змагання четвертою, зазнавши поразки у боротьбі за призове місце. Юрій Перетятько, на жаль, не зміг проявити себе через травму і теж залишився на четвертій позиції.

Натомість вечір подарував нам двох чемпіонів! Орфан Сананзаде та Віталій Дубіна вибили перемогу у боях за золото. Орфан здолав серба Александара Коновалова у ваговій категорії 63,5 кг, а Віталій з рахунком 3:0 переміг болгарина Богдана Шумарова.

Також відбувся другий день змагань з веслування на ергометрах. І вдруге золото в руках Українців. У дисципліні веслування на дистанції 500 м у приміщенні Антон Бондаренко та Олена Буряк вибороли золото! Антон здолав свою дистанцію за 1 хв 12.1 сек., відлік йшов на долі секунди адже найближчий суперник та срібний призер фінішував з часом 1 хв 12.9 секунди. У свою чергу, Олена не просто стала чемпіонко Ігор, вона встановила новий світовий рекорд у жіночому заліку – 1 хв 24.5 секунди та випередила суперницю на цілих 2 секунди.

І останній вид спорту, де брали участь наші спортсмени – це спортивне орієнтування. Катерина Дзема,Олександр Кратов, Руслан Глібов та Надія Волинська бігли сьогодні у змішаній естафеті. Наша команда фінішувала дев’ятою.

За командним заліком Україна залишається на 8 сходинці. Загальною кількістю на рахунку Національної збірної 20 медалей: 6 золотих, 6 срібних та 8 бронзових.