VI-й фінальний етап чемпіонату України з картингу 2017 відбувся у Полтаві. Тут юні гонщики змагались у класах: "60 Міні", "ДАК Мікро", "Безкоробка", "Безкоробка Юніор" та KZ 2

Клас "60 Міні" став прикрасою всього ЧУ 2017. В першому заїзді основна боротьба за перемогу відбувалась між Ростиславом Костиною та Олександром Бондарєвим. Янісу Андросу довелося після старту надолужувати втрачені позиції. Фінальна гонка стала концентрованим відображенням всього Чемпіонату в даному класі. Олександр та Ростислав тричі обмінювались позиціями, ніхто не збирався відступати. А в другій половині гонки до їх протистояння приєднався Янніс. За інформацією UkrKarting, боротьба була безкомпромісною: декілька обгонів, постійна зміна лідера, надзвичайні атаки, при цьому дуже і дуже важливим є той факт, що у всій цій боротьбі відчувалась надзвичайна повага пілотів один до одного. Підсумок етапу: Чемпіоном України у своєму класі став Ростислав Костина (Borsch Racing, Київ), срібло чемпіонату дісталось Андросу Яннісу (ДЮСШ Автомобіліст, Київ), а Бондарєв Олександр (Кононець-моторспорт, Київ) став бронзовим призером.

В класі "ДАК Мікро" обидва фінали принесли різне розташування лідерів на фінішній прямій. Підсумок етапу: Чемпіоном класу "ДАК Мікро" став Лев Крутоголов (Інгул-карт, Київ), його однокласник Лев Слюсаренко – став срібним призером, Макар Железняк (ДЮСШ Автомобіліст, Київ) – бронзовим.

У "Безкоробці" кращим цього разу був Богдан Волинець, який впевнено виграв обидві гонки. Андрій Філенко також показав зріле пілотування і дібрався фінішу другим. Красиву боротьбу продемонстрували Олександр Носаченко, Сергій Подтергер та дебютант класу – Марія Караваєва. У підсумку: перемога за Богданом Волинцем (Borsch Racing, Київ), срібло у Андрія Філенка (Kovdob-motorsport, Чернігів), а бронза у Сергія Подтергера (ДЮСШ Автомобіліст, Київ).

"Безкоробку Юніор" цього разу підкорює Георгій Красько, обидва рази фінішуючи першим. До боротьби за місця на подіумі долучились Влад Іванченко та Микита Фурніка. У підсумку: перемагає Георгій Красько (ДЮСШ Автомобіліст, Київ), Влад Іванченко (Кононець-моторспорт, Київ) – срібло, Микита Фурніка (ХОТШ ТСОУ Лідер, Харків) - бронза. Четвертим фінішував дебютант класу Олександр Партишев.

Основна боротьба за призові місця у класі "KZ 2" склалася між Іллею Телюком, Олександром Совічем, Єгором Скалею та Іваном Пекліним. І якби не помилка на старті фіналу Совіча, після якої Олександру довелося наздоганяти результат гонки міг би стати іншим. У підсумку: перемагає у Ілля Телюк (ХОТШ ТСОУ Лідер, Харків), срібний призер – Олександр Сович (PROMARMATURA, Дніпро), і бронзовий – Іван Пеклін (Victory Racing Team, Київ).

На разі картингову громаду чекає Кубок України, а у самих молодших спортсменів попереду ще один етап Кубку Дитячої Академії Картингу.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Прес-служба Спортивного комітету України

Developed in conjunction with Joomla extensions.