Черговий етап змагань за Кубок Світу 2017 зі скелелазіння відбувся у китайському місті Сяминь. Скелелази змагались у дисциплінах "складність" та "швидкість".

У дисципліні "швидкість" Алла Мареніч (м. Харків) посіла 6 місце, а Костянтин Павленко (м. Одеса), який зовсім недавно став срібним призером молодіжного Чемпіонату Європи, у завзятій боротьбі виборов бронзову медаль, обігнавши італійського бігуна.

Це був фінальний етап і, як повідомляє Федерація альпінізму та скелелазіння України,  в підсумку за рік українські спортсмени розмістились у турнірній таблиці на наступних позиціях:

Алла Маренич - 5 місце;

Даніїл Болдирев - 9;

Костянтин Павленко - 13.

Самойлов Федір, який представляв Україну у "сладності", став одним з двох європейців в фіналі змагань, решта фіналістів складалась з представників азійських країн (Японії, Китаю та Південної Кореї).

На фінальній трасі Федір зміг пройти 30+ відтяжок, обійшовши найсильнішого японського спортсмена Кокоро Фуджі, китайця Хайбін Кю, а також відомого італійського скелелаза Штефано Гізольфі. Таким чином Федір зміг вибороти 5-те місце!

Євгенія Казбекова стала 19-та, а Михайло Ткачук 36-м.

Попереду ще один етап Кубку світу зі "складності", який відбудеться 11-12 листопада в словенському місці Крань. Вболіваємо за наших спортсменів!