Днями в Броварах визначились з переможцями Чемпіонату України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів.

Участь у змаганнях, які відбулись на легкоатлетичному манежі «Спартак», взяли понад 800 спортсменів з 23 областей України.

За підсумками змагань загальнокомандний залік виграли представники столиці. Кияни здобули 74 відзнаки, з них: 22 золотих, 16 срібних та 36 бронзових медалей. Найрезультативнішим столичним клубом став «Ринг», вихованці якого поклали до командної скарбнички міста Києва 16 медалей.

Друге місце командної першості посіли представники Донецької області. В них 56 нагород, .

Командну бронзу здобули минулорічні переможці командного заліку – спортсмени з Миколаївської області, які вибороли 63 медалі, проте лише 19 перших місць проти 22 нагород найвищого ґатунку в киян і спортсменів Донеччини. Примітно, що саме Миколаївщина привезла найбільшу кількість учасників – 111 чоловік.

До топ-5 команд також увійшли Дніпропетровська (32 медалі) й Івано-Франківська області (25 відзнак).

Як зауважила президент Федерації кікбоксингу WAKO України Ольга Павленко, організатори очікували на третину більше учасників. Однак через закінчення навчального семестру та через сезонні захворювання багато дітей були змушені пропустити Чемпіонат.

Важливо зазначити, що за результатами цього Чемпіонату тренерською радою було визначено найперспективнішого бійця від України. Ним став Богдан Стенько, і саме він отримав сертифікат на поїздку до Хорватії на Кубок Європи-2018 за рахунок Федерації кікбоксингу України WAKO.

«Змагання загалом відбулись добре. Додатково ми придивляємося до перших-других номерів у різних категоріях за підсумками Чемпіонату України, щоб обрати склад збірної на юніорський чемпіонат світу, який відбудеться в Італії у наступному році», – резюмувала Ольга Павленко.