В Мадриді (Іспанія) завершились змагання за право володіння Кубком Європи. Українці тричі піднімались на п’єдестал пошани, і тричі за золотою нагородою!

Найкращими на материку в бойовому розділі змагань стали Дмитро Яцько (в.к. до 62 кг), Максим Колмаков (в.к. до 72 кг) та Віталій Чебан (в.к. 100 кг). Всім трьом золотим медалістам у суперники на фінальні бої дістались іспанці, яких наші самбісти впевнено подолали.

Результати ІІ Кубка Європи виглядають наступним чином:

Бойовий розділ. Чоловіки:

62 kg

  1. YATSKO Dmytro (UKR)
  2. VALDES WENGER Julio (ESP)
  3. BABIAR Jakub (SVK)

82 kg

  1. KOLMAKOV Maksym (UKR)
  2. BENITO Angel Moises (ESP)
  3. SOHAI Axel (FRA)

100 kg

  1. CHEBAN Vitalii (UKR)
  2. LUNA SANCE Jorge (ESP)
  3. KARROUTI Reda (MAR)

Спортивний розділЧоловіки:

52 kg

  1. CHADIN Amyr (RUS)

57 kg

  1. FEDOROV Aleksandr (RUS)
  2. NGUYEN Kim (FRA)
  3. ZELMOUMI Mohammed (MAR)
  4. SANCHEZ Vicente (ESP)

62 kg

  1. GURBANOV Sabukhi (RUS)
  2. BERTHOLON Lucas (FRA)
  3. IMEDIO Adrioan (ESP)
  4. RASO Michael (ITA)

68 kg

  1. VOROBEV Mikhail (RUS)
  2. JIMENEZ Yeray (ESP)
  3. GALBIATI Mattia (ITA)
  4. EL KARS Abderrahim (MAR)

74 kg

  1. GULIKYAN Armen (RUS)
  2. FASIE Dan Gheorghe (ROU)
  3. LUSSIGNOLI Athos (ITA)
  4. MENENDEZ Luis (ESP)

82 kg

  1. OULHAJ Marouan (MAR)
  2. FLORIDO Josep (ESP)
  3. LOVISON Dorian (FRA)
  4. CALVO Josem Miguel (ESP)

90 kg

  1. EGOROV Roman (RUS)
  2. CHAKIRI el Houcine (MAR)
  3. RODRIGUEZ Alvaro (ESP)
  4. MASCOT Maxence (FRA)

100 kg

  1. BAKANOV Denis (RUS)
  2. IHNATOK Dzianis (BLR)
  3. SEGARD Antony (FRA)
  4. RODRIGUEZ Cristian (ESP)

+100 kg

  1. TUNAKOV Aleksandr (RUS)
  2. HERBRETEAU Gabriel (FRA)
  3. HAAPA AHO Heikki (FIN)
  4. FERNANDEZ David (ESP)

Жінки:     
48 kg

  1. LOTKOVA Vera (RUS)
  2. VILLALBA Raquel (ESP)
  3. DIAN-FLORES Claudia (ESP)

52 kg

  1. TRUICA Diana Stefania (ROU)
  2. GYUNTER Marina (RUS)
  3. MORENO Esther (ESP)
  4. BLANCO Amanda (ESP)

56 kg

  1. RAIKOVA Svetlana (RUS)
  2. MARTIN Jimenez (ESP)
  3. LUNA Marina (ESP)

60 kg

  1. MUKHTAROVA Gulfiia (RUS)
  2. POROINEANU Daniela (ROU)
  3. JIMENEZ Yaiza (ESP)
  4. CALVO Maria (ESP)

64 kg

  1. ANISIMOVA Valeriia (RUS)
  2. PERIN Alice (ITA)
  3. CAZALET Cecile (FRA)
  4. WALLUKS Kassandra (GER)

68 kg

  1. KHOMIACHKOVA (RUS)
  2. SEGARD Eloise (FRA)
  3. RE Agnese (ITA)
  4. GARCIA-MASCARAQUE A. (ESP)

72 kg

  1. SUPRUNOVA Yulia (RUS)
  2. NOELIA Martin (ESP)
  3. SALGADO Estela (ESP)

80 kg

  1. NECHAEVA Alisa (RUS)

Прес-служба Спортивного комітету України

Developed in conjunction with Joomla extensions.