Нещодавно у спеціалізованому гімнастичному залі Львівського державного університету фізичної культури завершився особистий чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів (ІV ранг).

Загалом у змаганнях взяли участь 148 спортсменів з акробатичних осередків Києва, Миколаєва, Вінниці, Одеси, Березівки, Умані, Дніпра, Кривого Рогу, Покрову, Кам’янського, Білгород-Дністровського, Краматорська, Харкова, Сум, Луцька, а також збірна Львівщини (18 осіб), представлена спортивними школами Дрогобича, Борислава та Львова.

Найкращі результати показали:

У віковій групі 13-19 років:

Серед жіночих пар – Табачинська Олександра – Пилип’як Юлія (Дрогобицька ДЮСШ ім. І.Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О., Дмитрієв С.).

Серед  чоловічих пар –– Нікітін Микита – Лукахін Микита (м. Одеса).

Серед змішаних пар – Похотнюк Дарина – Мадей Олександр (м. Вінниця).

Серед жіночих груп – Вихованець Олена – Хижняк Ірина – Капланська Інна (м. Вінниця).

Серед чоловічих груп – Островський Микита – Митрик Віктор – Смольський Андрій – Савка Юрій (м. Львів, ДЮСШ № 5, тренери: Кукурудз К., Бенько Г., Бойко А., Бірюшова І.).

У віковій групі 12-18 років:

Серед жіночих пар – Кобезь Валерія – Козловська Вікторія (м. Кривий Ріг).

Серед чоловічих пар –– Буханевич Ігор – Воронов Володимир (м. Київ).

Серед змішаних пар – Стецюк Анастасія – Голяк Володимир (м. Вінниця).

Серед жіночих груп – Помяновська Дарина – Мальчук Олександра – Куніцка Вікторія (м. Луцьк).

Серед чоловічих груп – Ляхов Богдан – Набивач Ярослав – Набивач Ілля – Калашник Владислав (м .Кривий Ріг).

За програмою КМС:

Серед жіночих пар – Цюрупа Маргарита – Россолова Юліана (м. Одеса).

Серед  чоловічих пар – Липчак Філіп – Кучеров Павло (м. Київ).

Серед змішаних пар – Сіземова Анна – Скородзієвський Данило (м. Київ).

Серед жіночих груп – Шин Ірина – Скорик Катерина – Ходос Єлизавета (м. Білгород-Дністровський).

Серед чоловічих груп – Строган Максим – Орищак Тарас – Стеців Ростислав – Стеців Назар-Максим (Дрогобицька ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О.).

А також представники Львівської області у віковій групі 12-18 років: серед  чоловічих пар – Пишкович Богдан – Сокол Дмитро (Бориславська ДЮСШ, тренери: Чопик Г. Асланіді С.) посіли 3 місце; серед змішаних пар – Агурцова Анна – Лаврик Назар  (Бориславська ДЮСШ, тренери: Чопик Г. Асланіді С.) – 6 місце.

У віковій групі 13-19 років:

Серед жіночих пар – Чеботарьова Анастасія – Кіцера Ліліана (м.Львів, ДЮСШ № 5, тренери: Голотко Б., Рєпіна Т., Бойко А.) посіли 4 місце.

Серед чоловічих пар – Дребот Олег – Дребот Віталій (ДЮСШ №5, тренери: Голотко Б., Рєпіна Т.) – 4 місце.

Прес-служба Спортивного комітету України

Developed in conjunction with Joomla extensions.