Євген Кривошейцев (МСМК), багаторазовий чемпіон світу та призер Кубків світу зі скелелазіння та льодолазіння, здобув значну перемогу в міжнародному скелелазному фестивалі "Leonidio climbing festival 2017", який відбувався на скельних масивах поблизу Леонідіо (Греція).

Протягом 3 змагальних днів 48-річний Євген в стилі он-сайт (з першої спроби) проліз більше 80 маршрутів різних категорій складності (від легких до 8а+). Сумарна довжина маршрутів склала 2 714м, неймовірний результат, який і забезпечив перемогу у фестивалі.

Формат фестивалю передбачав набір довжини маршрутів не залежно від категорії їх складності. Попри можливість обирати легкі маршрути, Євген не шукав легких шляхів та здобув свій результат, в тому числі, і на складних маршрутах 7 і 8 категорії складності.

Довідково: Леонідіо - відносно новий скелелазний район в Греції, який в останні роки, впевнено розвивається і перетягує на себе звання мекки скелелазіння в Греції і Середземномор'ї. Він розташований в південній частині країни, на півострові Пелопоннес біля узбережжя Критського моря. Налічує кілька десятків секторів і більше 2500 маршрутів від 5а до 9а категорії складності.
Довжина скелелазні маршрутів від 18 до 52 м, тредов і мультіпіччей до 200м.

Developed in conjunction with Joomla extensions.