Нещодавно відбувся Кубок України з пауерліфтингу, який традиційно приймало місто Коломия. Незалежно від віку спортсмени впевнено йшли до мети, змагаючись у різних вагових категоріях, повідомляє Національна федерація пауерліфтингу України.

В абсолютному заліку серед чоловіків переможцем Кубку України з пауерліфтингу 2017, став МСУ Красій Сергій, зібравши у сумі триборства - 815 кг, представник Хмельницької області.

Срібний кубок з результатом - 800 кг, виборов МСУ Череватий Євген, представник Запорізької області, а бронзовим призером змагань з сумою триборства - 635 кг став МСУ Олійник Василь, представник Івано-Франківської області.

В командному заліку серед чоловіків місця розподілились наступним чином:
1 місце - Запорізька обл. (41 бал);
2 місце - Закарпатська обл. (37 балів);
Сумська та Донецька області розділили між собою 3 місце (25 балів).

Щодо чарівної половини людства, то можна сказати, що жінки не поступилися у своїх показниках чоловікам! Абсолютною чемпіонкою Кубку України з пауерліфтингу 2017, стала МСУ Осичка Лариса із сумою триборства - 400кг, представниця Хмельницької області.

Наймолодша учасниця і срібний призер даних змагань – КМСУ Шендерчук Марія, з результатом - 420 кг, представниця Київської області. І бронзовим призером у жіночому заліку стала КМСУ Дем'ян Зіна зібравши в сумі 335 кг, представниця Чернівецької області.

В командній першості серед жінок у трійку переможців ввійшли:
1 місце - Хмельницька обл. (41 бал);
2 місце - Чернівецька обл. (30 балів);
3 місце - Луганська обл. (25 балів);

Київська область, поступившись 1 балом, посіла 4 місце.

Прес-служба Спортивного комітету України

Developed in conjunction with Joomla extensions.