Цими вихідними у Харкові завершився молодіжний чемпіонат України з самбо, який зібрав рекордну кількість учасників! Понад 600 самбістів з 24 регіонів країни змагались протягом 3 днів за національні нагороди.

В командному заліку вікової категорії до 20 років перемогу здобули спортсмени з Одеської області, слідом за ними йдуть команди з Києва та Харківської області (друге та третє командне місця відповідно).

У віковій категорії до 18 років переможцями командного заліку стали самбісти Харківської області, кияни знову посіли друге місце, а третіми стали представники Дніпропетровської області.

В перший змагальний день були розіграні 20 комплектів нагород зі спортивного самбо серед юнаків і дівчат старшого віку (до 18 років). Другого змагального дня визначилися володарі кубків у вікової категорії до 18 років. А третього змагального дня визначилися переможці вікової категорії до 20 років.

Детальніше за категоріями:   

Дівчата

До 40 кг
1. Катерина ГРИГОРЕНКО (Вінницька)

До 44 кг
1. Весна ГОЧЕВА (Херсонська)
2. Катерина НОВІЦЬКА (Київ)
3. Юлія БУРЛАК (Вінницька) і Ірина ГЛУШКО (Вінницька)

До 48 кг
1. Алла БЕГЕБА (івано-Франківська)
2. Валерія ПЕТРОВА (Миколаївська)
3. Валерія СОКОЛЕНКО (Житомирська) і Руслана ПЕРЕХРЕСТ (Київ)

До 52 кг
1. Анастасія ПЕРЕХРЕСТ (Київ)
2. Сніжана ПЛІШ (Івано-Франківська)
3. Ірина ОГЛІ (Харківська) і Альбіна ГРИШИНА (Харківська)

До 56 кг
1. Вікторія БАЛЬЖИК (Одеська)
2. Вікторія СМАЛІЙ (Луганська)
3. Мілана ЧОПЕНКО (Івано-Франківська) і Вікторія ЛУЩЕНКО (Харківська)

До 60 кг
1. Катерина ПАУСТОВСЬКА (Івано-Франківська)
2. Вікторія ПОПОВИЧ (Дніпропетровська)
3. Вікторія ПОЛЯКОВА (Харківська) і Наталія ПЕРЕСУНЬКО (Одеська)

До 65 кг
1. Оксана САЛОВА (Харківська)
2. Іванна ПРОЦУН (Житомирська)
3. Дар'я ЗАКОПАЙЛО (Луганська) і Віталіна ПЕТУХОВА (Луганська)

До 70 кг
1. Владислава ТОРОПЦЕВА (Черкаська)
2. Світлана ТИСЬКО (Житомирська)
3. Лідія ЗІНЧЕНКО (Дніпропетровська) і Емілія КАМЕРОН (Житомирська)

До 75 кг
1. Ірина ЛОГОЙДА (Одеська)
2. Анастасія ДОДОСЄВА (Одеська)
3. Яна ТАРАС (Івано-Франківська) і Яна БОРСУК (Рівненська)

Понад 75 кг
1. Марія МЕРКУЛОВА (Дніпропетровська)
2. Катерина ЧОВГУН (Дніпропетровська)
3. Анастасія БЕЗАТОСНА (Харківська)

Хлопці

До 48 кг
1. Данило МОВЧАН (Харківська)
2. Володимир ТКАЧЕНКО (Миколаївська)
3. Георгій КУРКОЇД (Одеська) і Данило КАЛМИКОВ (Харківська)

До 52 кг
1. Анатолій КУЛІБАБА (Вінницька)
2. Микита ЧІКАРДА (Харківська)
3. Ростислав ХОПТА (Івано-Франківська) і Олександр ТЮЛЬКІН (Дніпропетровська)

До 56 кг
1. Денис ТУПИЦЬКИЙ (Київ)
2. Микола КУЛІБАБА (Вінницька)
3. Данило ІСАЄНКО (Харківська) і Володимир АМЕЛІН (Донецька)

До 60 кг
1. Денис РАЄВСЬКИЙ (Харківська)
2. Данило ВЕГІЄВ (Харківська)
3. Сергій САГАЙДАКОВ (Донецька) і Артур МАРТИРОСЯН (Київ)

До 65 кг
1. Роман ТРУШ (Харківська)
2. Михайло СВІДРАК (Івано-Франківська)
3. Максим СТАНІЛОГА (Київська) і Сергій ІВАНОВ (Одеська)

До 70 кг
1. Артем СТАНІЛОГА (Київська)
2. Олексій МАЛЕЦЬ (Київська)
3. Семен РОМАНОВ (Харківська) і Денис КИЗИМЕНКО (Харківська)

До 75 кг
1. Назар ШАДРІН (Херсонська)
2. Ігор СТЕЦЬ (Львівська)
3. Михайло ШАПОВАЛОВ (Дніпропетровська) і Денис КУТЕЛІЯ (Донецька)

До 81 кг
1. Михайло САБОДАШ (Київська)
2. Вадим ЛОСЬ (Житомирська)
3. Станіслав СЕРГІЙЧУК (Хмельницька) і Данило СИТНЮК (Дніпропетровська)

До 87 кг
1. Сергій БІЛЕЦЬ (Харківська)
2. Сергій МОЛОДИК (Київ)
3. Даниїл КАРЛОВ (Чернігівська) і Ілля ДЮК (Одеська)

Понад 87 кг
1. Єгор ЛЕОНОВ (Харківська)
2. Ігор КОХАН (Київська)
3. Ігор БАСАНЕЦЬ (Сумська) і Вадим ВЕЛКОВ (Кіровоградська)

Хлопці (бойовий розділ, до 18 років)

До 48 кг
1. Андрій МАРМИЛЬ (Житомирська)
2. Володимир ЧОРНИЙ (Київ)
3. Андрій КОЛОНТАЙ (Вінницька) і Олександр КЛАПША (Волинська)

До 52 кг
1. Геворг МАНУКЯН (Одеська)
2. Джафар ІСКЕНДЕРОВ (Київ)
3. Андрій МІСЮК (Волинська) і Володимир ТКАЧЕНКО (Миколаївська)

До 56 кг
1. Даниїл ГОМЕЛА (Харківська)
2. Костянтин ЛІХОЛЬОТ (Харківська)
3. Віталій НОСОК (Житомирська) і Григорій ОНІЩУК (Волинська)

До 60 кг
1. Вадим КУЧЕРЕНКО (Херсонська)
2. Захар ЛЮЛІН (Донецька)
3. Данило РОЗОЛЕНКО (Харківська) і Богдан ШЕРШЕНЬ (Львівська)

До 65 кг
1. Кіріл КРАСНІКОВ (Харківська)
2. Єгор АНТОНЮК (Вінницька)
3. Дмитро КОТЕЛІН (Київ) і Сергій ІВАНОВ (Одеська)

До 70 кг
1. Микита ЧЕРВЯКОВ (Харківська)
2. Євген ЩЕПІЛОВ (Харківська)
3. Дмитро ЛАСТОВЕЦЬКИЙ (Харківська) і Даніїл ВІТЕНКО (Київ)

До 75 кг
1. Денис КУТЕЛІЯ (Донецька)
2. Богдан ЯВОРЕНКО (Житомирська)
3. Єлісей ШКУТЕНКО (Харківська) і Олексій ДЯЧЕНКО (Дніпропетровська)

До 81 кг
1. Вадим ЛОСЬ (Житомирська)
2. Костянтин КАМІНСЬКИЙ (Київ)

До 87 кг
1. Сергій МОЛОДИК (Київ)
2. Захар ЛІТВІНЕНКО (Донецька)
3. Владислав ГРЕЧАНИК (Вінницька)

Понад 87 кг
1. Євген ПАНЮХНО (Київ)
2. Ігор ОВЧАР (Дніпропетровська)

Юніорки (до 20 років)

До 44 кг
1. Катерина САБЛЄВА (Івано-Франківська)
2. Ганна ТАНЦЮРА (Дніпропетровська)
3. Катерина НОВІЦЬКА (Київ) і Єлізавета ДІДОРЕНКО (Сумська)

До 52 кг
1. Анастасія БЕЗАТОСНА (Харківська)
2.Анастасія ПЕРЕХРЕСТ (Київ)
3. Валерія СИБРУ (Одеська)

До 60 кг
1. Мар’яна МИХАЙЛОВА (Харківська)
2. Владислава НЕЦВІТ (Харківська)
3. Лідія ВАЩЕНКО (Житомирська) і Катерина ПАУСТОВСЬКА (Дніпропетровська)

До 68 кг
1. Вікторія ГАПОН (Житомирська)
2. Саломе АХАЛАЯ (Київ)

До 80 кг
1. Яна СПІЛЬНА (Миколаївська)
2. Яна БОРСУК (Рівненська)
3. Галина МАКСИМЕНЮК (Вінницька) і Анастасія КРИГІНА (Київ)

Юніори (до 20 років)

До 48 кг
1. Віталій ТЕРЕНТЬЄВ (Миколаївська)
2. Віталій ТКАЧЕНКО (Миколаївська)
3. Андрій ФІЛІП (Одеська)

До 57 кг
1. Дільшот ХАЛМАТОВ (Київ)
2. Сафгулу ХАЛІЛОВ (Харківська)
3. Віктор ЯКОВЛЄВ (Одеська) і Герман КОЛГУШКІН (Дніпропетровська)

До 68 кг
1. Заур УЖУЄВ (Харківська)
2. Дмитро НАГОРНИЙ (Сумська)
3. Даниїл ДРОЗД (Харківська) і Гліб ЛУБ’ЯНКО (Харківська)

До 82 кг
1. Дмитро ЦЮХ (Київ)
2. Артур ЄФРЕМОВ (Черкаська)
3. Дмитро КАЛЮЖНИЙ (Одеська) і Владислав ГРИНЧУК (Житомирська)

До 100 кг
1. Олексій МОЇСЕЄВ (Київ)
2. Євген ВЕГЕРА (Харківська)
3. Павло ЧИСТОБОРОДОВ (Дніпропетровська) і Ігор КОХАН (Київська)

Юніори (до 20 років, бойовий розділ)

До 52 кг
1. Денис АРТИМЧУК (Одеська)
2. Джафар ІСКЕНДЕРОВ (Київ)
3. Леонід КАМЕНЮКА (Харківська)

До 62 кг
1. Владислав КОХНЕНКО (Одеська)
2. Дмитро КІСЕЛЬОВ (Харківська)
3. Солтан ВЕЛІЄВ (Волинська) і Владислав ЧАТАНОВ (Миколаївська)

До 74 кг
1. Степан САМКОВ (Рівненська)
2. Роман ЯЦЕВИЧ (Одеська)
3. Богдан КОСОВАН (Тернопільська) і Даниїл ШЕЛОФАСТ (Волинська)

До 90 кг
1. Ілля ЛУПІНОВ (Київ)
2. Олег ЛОЗОВОЙ (Донецька)
3. Дмитро АРНАУТОВ (Київ) і Максим ПРОКОПЕНКО (Одеська)

Понад 100 кг
1. Євген ПАНЮХНО (Київ)

Юніорки (до 20 років)

До 48 кг
1. Валерія ПЕТРОВА (Миколаївська)
2. Ілона НАЗАРЧУК (Рівненська)
3. Алла БЕГЕБА (Івано-Франківська) і Валентина НОВІЦЬКА (Київ)

До 56 кг
1. Олександра ГІДІРИМ (Одеська)
2. Вікторія БАЛЬЖИК (Одеська)
3. Марія МИКОЛЮК (Київ) і Марія ЧЕРВАНЬ (Рівненська)

До 64 кг
1. Поліна МИХАЙСЬКА (Дніпропетровська)
2. Катерина СКОРА (Дніпропетровська)
3. Ганна КРАСОТА (Київ) і Крістіна СТРИЖКІНА (Миколаївська)

До 72 кг
1. Катерина МОСКАЛЬОВА (Дніпропетровська)
2. Валерія ГРЕЧКО (Одеська)
3. Олександра СІРЕНКО (Одеська) і Ганна АНТИКАЛО (Миколаївська)

Понад 100 кг
1. Марія МЕРКУЛОВА (Дніпропетровська)
2. Єлизавета ГОРБ (Дніпропетровська)

Юніори (до 20 років)

До 52 кг
1. Дмитро СТРЕМЕНОВСЬКИЙ (Київ)
2. Владислав ПШЕНИЧНИЙ (Харківська)
3. Денис АРТИМЧУК (Одеська) і Геворг МАНУКЯН (Одеська)

До 62 кг
1. Артур МАРТИРОСЯН (Київ)
2. Олександр СПІВАК (Одеська)
3. Владислав ЧАБАНОВ (Миколаївська) і Артем МИГОТІН (Одеська)

До 74 кг
1. Данило ШЕВЧЕНКО (Дніпропетровська)
2. Денис КУЛЕНКО (Вінницька)
3. Володимир КИРИЧЕНКО (Дніпропетровська) і Данило МАЛЬОВАНИЙ (Донецька)

До 90 кг
1. Ярослав ДАВИДЧУК (Львівська)
2. Андрій ДЯЧЕНКО (Одеська)
3. Максим РІЗНИК (Харківська) і Сергій МОЛОДИК (Київ)

Понад 100 кг
1. Владислав БЕРЕЗКА (Харківська)
2. Георгій ДІЛЬ (Одеська)
3. Євген ПАНЮХНО (Київ) і Владислав ЖЕВЖИК (Харківська)

Юніори (до 20 років, бойовий розділ)

До 48 кг
1. Володимир ЧОРНИЙ (Київ)
2. Андрій ФІЛІП (Одеська)
3. Віталій ТКАЧЕНКО (Миколаївська)

До 57 кг
1. Віктор ЯКОВЛЄВ (Одеська)
2. Костянтин ЛІХОЛЬОТ (Харківська)
3. Микола ДУДНІК (Вінницька) і Олександр БОРЗИЛО (Харківська)

До 68 кг
1. Даниїл ПІГУЛЬ (Київ)
2. Дмитро ЛАСТОВЕЦЬКИЙ (Харківська)
3. Володимир КИНДЮК (Одеська) і Володимир ДЯЧУК (Волинська)

До 82 кг
1. Вадим ЛОСЬ (Житомирська)
2. Андрій ФУРСЕНКО (Одеська)
3. Станіслав КІПТІЛИЙ (Дніпропетровська)

До 100  кг
1. Володимир ЛИХОБАБА (Донецька)
2. Іван КАСКЕВИЧ (Одеська)

Прес-служба Спортивного комітету України

Developed in conjunction with Joomla extensions.