Цими вихідними у Гвадалахарі (Іспанія) відбувся перший етап змагань з карате Серії А Karate1 2018. Українські каратисти здобули 4 нагороди в категорії куміте, а саме: 2 золота та 2 бронзи.

Переможцями турніру стали Станіслав Горуна (у ваговій категорії до 75 кг) та Валерій Чеботар (у ваговій категорії до 84 кг).

Станіслав провів шість боїв, кожен з яких завершив перемогою, повідомляє  Xsport. Спершу капітан збірної переміг представника Італії (9:0), потім угорця Габора Харшпатакі (5:4), шотландця Грега Андерсона (6:0), японця Ріоту Накамуру (2:1), турка Нечаті Пінарбасі (2:1), а у фіналі розгромив чилійця Матіаса Фуентеса (6:3).

Валерій під час турніру теж здолав шістьох суперників. Переможеними залишились спортсмени з Азербайджану (4:0), Бельгії (9:7), Італії (5:1), Туреччини (5:2), Аргентини (2:0) та фіналіст Даніяр Юлдашев з Казахстану (3:1).

Дві бронзи до української скарбнички доклали Аніта Серьогіна (вагова категорія до 61 кг) та Анастасія Степашко(вагова категорія від 68 кг).

Зазначимо, що результати турніру вплинули на рейтинг, який в подальшому відіграватиме важливу роль у процесі отримання ліцензій на Олімпійські Ігри, які відбудуться у 2012 році в Токіо.