Цими вихідними в Луцьку завершився Кубок України серед чоловіків і жінок зі спортивного та бойового самбо. Загалом у турнірі взяли участь понад 270 спортсменів із 20 областей нашої держави. Протягом двох днів серед бійців було розіграно 30 комплектів нагород серед та визначено переможців за командним заліком.

Золотий трофей привезли додому спортсмени Одеської області, які вибороли 18 нагород (6 золотих, 4 срібних, 8 бронзових). Друге місце у загальнокомандному заліку посіли самбісти Харківської області, які теж мають на своєму рахунку 18 нагород (8 золотих, 7 срібних та 3 бронзові), а замкнули трійку лідерів спортсмени Волинської області із 15 нагородами (2 срібні та 13 бронзових).

Індивідуальні заліки:

Чоловіки

До 48 кг
1. Андрій ФІЛІП (Одеська)

До 52 кг
1. Грачик ОСІПЯН (Донецька)
2. Артур ПОЛОВІКОВ (Харківська)
3. Денис АРТИМЧУК (Одеська) і Андрій МАРМИЛЬ (Житомирська)

До 57 кг
1. Дільшот ХАЛМАТОВ (Київ)
2. Максим БЄЛЄВЦОВ (Харківська)
3. Артем МИГОТІН (Одеська) і Андрій ЛАЙЩУК (Івано-Франківська)

До 62 кг
1. Олександр МЄДВЄДЄВ (Харківська)
2. Василь ОНУФРАК (Івано-Франківська)
3. Сафгулу ХАЛІЛОВ (Харківська) і Вадим ЧЕРНОВ (Волинська)

До 68 кг
1. Кирило МЕЛЬНИЧЕНКО (Харківська)
2. Михайло САЦЬ (Волинська)
3. Дмитро ЄВДОШЕНКО (Харківська) і Ігор БУРИЙ (Чернігівська)

До 74 кг
1. Дмитро БАБІЙЧУК (Хмельницька)
2. Олександр БРУС (Хмельницька)
3. Сергій НАУМОВ (Одеська) і Денис КУЛЕНКО (Вінницька)

До 82 кг
1. Андрій ДЯЧЕНКО (Одеська)
2. Назарій МАРКУЛЬЧАК (Івано-Франківська)
3. Станіслав ВАСИЛЮК (Івано-Франківська) і Даніель САФІН (Чернігівська)

До 90 кг
1. Дмитро СТЕЦЕНКО (Харківська)
2. Ярослав ДАВИДЧУК (Львівська)
3. Дмитро ОНІЩУК (Волинська) і Владислав ТОМАШОВ (Дніпропетровська)

До 100 кг
1. Олександр МІНДИЛА (Харківська)
2. Олександр ДУХНЕВИЧ (Харківська)
3. Олександр ЦУРКАН (Херсонська) і Юрій КОСЬКІН (Волинська)

Понад 100 кг
1. Андрій БОЛОБАН (Черкаська)
2. Дмитро ЮРЧУК (Київ)
3. Максим МЕЛЬНИК (Чернігівська) і Георгій ДІЛЬ (Одеська)

Жінки

До 44 кг
1. Єлизавета ДІДОРЕНКО (Сумська)
2. Єлизавета ПОЛОВІКОВА (Харківська)

До 48 кг
1. Олександра КАМІНСЬКА (Донецька)
2. Ганна ОСТРОВСЬКА (Донецька)
3. Інна ГОМЕНЧУК (Волинська) і Алла БЕГЕБА (Івано-Франківська)

До 52 кг
1. Тетяна ДЖАБРАЇЛОВА (Донецька)
2. Алвард АКОПЯН (Тернопільська)
3. Олена ЗИБАЛОВА (Житомирська) і Ірина ЧЕРКАС (Льівська)

До 56 кг
1. Олена ГАЙДАШ (Миколаївська)
2. Вікторія ПОЛЯКОВА (Харківська)
3. Юлія ВОРОНЕНКО (Сумська) і Марія ЧЕРВАНЬ (Рівненська)

До 60 кг
1. Владислава НЕЦВІТ (Харківська)
2. Марія РИБАЧУК (Одеська)
3. Наталія ПЕРЕСУНЬКО (Одеська)

До 64 кг
1. Дар’я РЕГІЛЬ (Київ)
2. Антоніна ХРУЛЕНКО (Київ)
3. Валерія БІРЮЧЕНКО (Житомирська) і Анна КРАСОТА (Київ)

До 68 кг
1. Уляна КЛЯПКА (Київ)
2. Анна ГЕРМАН (Сумська)
3. Карина САРКІСЯН (Донецька)

До 72 кг
1. Ганна АНТИКАЛО (Миколаївська)
2. Олександра СІРЕНКО (Одеська)
3. Валентина ЩЕРБАТЮК (Одеська) і Лідія АЛЄКСЄЄВА (Донецька)

До 80 кг
1. Наталія ПИЛИПЕНКО (Київ)
2. Галина КОВАЛЬСЬКА (Одеська)
3. Аліна БОНДАРЄВА (Волинська) і Яна БОРСУК (Рівненська)

Понад 80 кг
1. Марина ЯКУБЕЦЬ (Чернігівська)
2. Дар’я СТАРОВОЙТОВА (Волинська)
3. Мирослава ЦИГОЛКО (Волинська) і Оксана ЩЕРБИНСЬКА (Волинська)

Бойовий розділ

До 48 кг

1. Андрій ФІЛІП (Одеська)
2. Олександр КЛАПША (Вінницька)
3. Андрій ГРИЩЕНКО (Волинська)

До 52 кг
1. Денис АРТИМЧУК (Одеська)
2. Віталій ДОБРЯНСЬКИЙ (Житомирська)
3. Григорій ОНІЩУК (Волинська)

До 57 кг
1. Владислав КОХНЕНКО (Одеська)
2. Дмитро КІСЕЛЬОВ (Харківська)
3. Андрій ПРОТАСЮК (Волинська)

До 62 кг
1. Олександр ВОРОПАЄВ (Одеська)
2. Володимир ТОПЕХІН (Київ)
3. Микита ШЕВЧУК (Київ) і Дмитро ГАЙДАЙЧУК (Вінницька)

До 68 кг
1. Богдан КОНДРАТОВИЧ (Харківська)
2. Зейдулах НАЗІРОВ (Харківська)
3. Вячеслав ТЕН (Миколаївська) і Бачукі БАГІШВІЛІ (Харківська)

До 74 кг
1. Владислав РУДНЄВ (Харківська)
2. Вадим БУРЧАК (Рівненська)
3. Рамиз АБДУЛАЄВ (Одеська) і Олександр ЦАРЕНКО (Житомирська)

До 82 кг
1. Артур ВОРОБЙОВ (Харківська)
2. Максим КОЛМАКОВ (Київ)
3. Олександр ШТУМБЕНКО (Одеська) і Олександр ВЄТ (Київ)

До 90 кг
1. Петро ДАВИДЕНКО (Львівська)
2. Денис ТКАЧУК (Одеська)
3. Андрій ШТЕФАН (Київ) і Георгій ШЕВЧУК (Київ)

До 100 кг
1. Данило БІЛОУСОВ (Київ)
2. Ігор ПОТЄРЯ (Київ)
3. Юрій КОСЬКІН (Волинська) і Роман ТРОХИМЧУК (Донецька)

Понад 100 кг
1. Юрій ЗАХАРЕЦЬ (Рівненська)
2. Олександр ВАРІЧЕНКО (Київ)
3. Артур ЩЕГЕЛЬНИЙ (Волинська) і Роман ГОРОШКЕВИЧ (Волинська)

Вітаємо спортсменів та їх тренерів!

(Фото: Федерація самбо України)

Прес-служба Спортивного комітету України

 

Developed in conjunction with Joomla extensions.