В Празі (Чехія) відбувся чемпіонат Європи з Таїландського боксу, де збірна України посіла третє загальнокомандне місце!

Україну на змаганнях представляли 23 спортсмени, які здобули 18 нагород (5 золотих, 3 срібних та 10 бронзових медалей).

Як повідомляє Українська федерація таїландського боксу, збірна їхала не найсильнішим складом, проте гідно представила Україну на змаганнях. Цьогорічними чемпіонами континенту стали Суханов Анатолій (в.к. 86 кг), Бугайов Олександр (в.к. 84 кг, юніор), Артеменко Володимир (в.к. 54 кг, юніор), Кунік Владислав (в.к. 57 кг, юніор) та Скуріхін Єгор (в.к. 81 кг, юніор).

Нажаль, дівчата у фіналах не здобули перемоги, тож наші красуні знаходяться у списках срібних призерів: Іванець Вікторія (в.к. 57 кг), Євтушенко Вікторія (в.к. 63,5 кг) та Бистров Кирило (63,5 кг, юніор).

На третю сходинку пєдисталу піднімались: Дяківнич Сергій (в.к. 48 кг), Вепринцев Андрій (в.к. 51 кг), Мезенцев Андрій (в.к. 54 кг), Микитась Владислав (в.к. 57 кг), Радов Сергій (в.к. 60 кг), Яценко Артем (в.к. 67 кг), Пержановський Станіслав (в.к. 75 кг), Дяченко Юлія (48 кг), Печенюк Олександра (в.к. 60 кг) та Занін Дмитро (в.к. 60 кг, юніор).