Завершився другий змагальний день всеукраїнського спортивного фестивалю Ukrainian Beach Games-2018, який стартував вчора на території Центру пляжних видів спорту міста Одеси. Незважаючи на cпеку, близько двохсот спортсменів героїчно протистояли один одному та визначили найкращих з Cheer Dance Show, UBG Rugby Cup та 3ulti.

На урочистому відкритті фестивалю, яке розпочалось парадом учасників, з вітальним словом та побажаннями перемоги звернулись до присутніх депутат Одеської міської ради, голова Постійної комісії з освіти, культури, спорту та взаємодії з громадськими організаціями Олег Етнарович та президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.

«Метою Всеукраїнських пляжних ігор є популяризація спорту, а саме – пляжного спорту. Це вже шості Ігри, які організовує Спортивний комітет України і щоразу ми представляємо на своїх локаціях декілька видів спорту. Цього року це пляжні волейбол, гандбол, футбол, регбі, чирлідинг та алтимат» - зазначив Ілля Шевляк.

З самого ранку, задовго до параду учасників, на волейбольному майданчику вже розпочали свої відбіркові змагання жіночі пари з пляжного волейболу. Саме на Всеукраїнських пляжних іграх 2018 року відбувається етап жіночого  чемпіонату України з цього виду спорту. Імена переможниць ми дізнаємось вже завтра, а поки що нагадаємо, що дівчата борються за право виступати у фіналі національної першості.

Головною родзинкою спортивного свята стали змагання з професійного чирлідингу Cheer Dance Show. У турнірі взяли участь шість команд – 3 юніорські та 3 дорослі.

Серед команд вікової групи «Юніори» перемогу здобули дівчата з команди Empire Flame (Одеса). Друге місце посіли Vinnytsia Wolves Junior (Вінниця), а третє – СК Арена (Дніпро).

Кубок UBG виборола команда, яка всі чотири роки брала участь в турнірі, а в 2017 році стала фіналісткою чемпіонату світу. Тож і цього разу найбільшу кількість балів серед дорослої вікової групи здобули одеситки з групи підтримки Flash Stars. Слідом за ними з маленьким відривом завершили змагання дівчата з команди Vinnytsia Wolves (Вінниця). А третє місце та приз за особливо складні елементи виборола команда Loco Dance Team (Харків).

«Cheer Dance Show - це вже четвертий турнір в рамках Всеукраїнських пляжних ігор. Це майданчик як для команд-чирлідерів, які постійно беруть участь у професійних спортивних турнірах так і для груп підтримок, які виступають в рамках змагань з інших видів спорту. Головна особливість саме цього турніру полягає в тому, що тут дівчата можуть в повній мірі розкритися. Тут діє менше обмежень» - зазначив президент Федерації чирлідингу та чирспорту Андрій Боляк.

Дійсно для перемоги учасницям необхідно було показати високий результат за трьома критеріями: техніка, хореографія та загальне враження. Всі впорались, але перемогли найсильніші!

Одразу за дівчатами до змагань приступили регбісти. Дві київські команди «Ветер» та РК «Київ» розіграли UBG Rugby Cup. РК «Київ» вели рахунок 4:1 впродовж майже всієї гри, але на останній секунді хлопцям з команди «Ветер» вдалось зрівняти показник, тож перемогу визначали за першою вдачею і вона посміхнулась команді старшій за середнім показником віку «Ветер».

Тепер до своїх виступів готуються представники пляжного гандболу та футболу. Також чекаємо на фінал етапу ЧУ з пляжного волейболу серед жінок.

Дякуємо спортсменам та всім причетним за це свято та з нетерпінням чекаємо на завтрашній завершальний день фестивалю Ukrainian Beach Games 2018!