В Греції завершився Кубок світу з та Кубок Балканських країн з джиу-джитсу. Загалом в міжнародних змаганнях взяли участь близько 1100 спортсменів з 35 країн. Україну представляли 16 спортсменів.

Результатами змагань поділився посол Спортивного комітету України Іван Настенко, який особисто брав участь у турнірі. У підсумку збірна України здобула одну срібну та дві бронзові медалі на Кубку світу та чотири бронзові медалі на відкритому Кубку Балканських країн.

Срібло Кубку світу виборов Ярослав Воробйов, який змагався у дисципліні fighting system. Диана Скрипнюк та Владислав Земський здобули бронзові нагороди в дисциплінах fighting system та ne Waza system відповідно.

Бронзові нагороди відкитого Кубку Балканських країн належать двом українцям – Котянтину Ковалю (Fighting та Ne Waza system) та Івану Настенко (Fighting и Ne Waza system).

Вітаємо спортсменів з новими досягненнями!