Цими вихідними в Братиславі (Словаччина) завершився чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO. Збірну України у розділах лоу-кік, К1 та кік-лайт представляли 29 спортсменів, які у підсумку здобули 15 нагород: 3 золоті, 2 бронзові та 10 бронзових медалей. У командному заліку Україна замкнула ТОП-10 найрезультативніших збірних Європи серед 35 країн-учасниць.

Чемпіонами континенту у 2018 році стали: Орфан Сананзаде (в.к. 63,5 кг), Сергій Герасименко (в.к. 57 кг) та Олександр Українець (в.к. 67 кг). Всі золоті медалі спортсмени вибороли в розділі К1.

Срібні медалі здобули: Владислав Гида (в.к. 57 кг) і Хадіс Курбонов (в.к. 51 кг) в розділах лоу-кік та К1 відповідно.

Бронзовими призерами ЧЄ-2018 в розділі кік-лайт стали: Артур Руденко (в.к. 57 кг), Олександр Луцишин (в.к. 63 кг) та Володимир Демчук (в.к. 69 кг). На третю сходинку п’єдесталу в розділі лоу-кік піднімалися Даниїл Рибченко (в.к. 51 кг) та Максим Грейцар (в.к. понад 91 кг). Також володарями бронзових нагород в розділі К1 стали Олексій Сердюк (в.к. 51 кг), Максим Семенчук (в.к. 60 кг), Владислав Фостенко (в.к. 86 кг), Роман Щербатюк (в.к. 91 кг) та Роман Головатюк (в.к. понад 91 кг).

У корпусі суддів на першості Європи працювали українці Юрій Зубов, Віталій Алайбов, Катерина Єгорова, Олег Барков, Максим Єгоров.