У Львові відбувся чемпіонат України з самбо серед кадетів, у якому взяли участь понад 300 спортсменів із 19 областей України. В командному заліку перше місце посіла збірна Харківської області. Друге місце здобули представники Дніпропетровської області, а третє – Сумської.

Тепер новоспечені чемпіони готуватимуться до чемпіонату світу, який відбудеться в грудні в Сербії.

До Вашої уваги чемпіони України та призери національної першості:

Хлопці:

До 42 кг
1. Максим КАЗНАЧЕЄВ (Харківська)
2. Іван ОХРІМЧУК (Київ)
3. Богдан СТРАТАН (Харківська) і Богдан СМОЛЯК (Вінницька)

До 46 кг
1. Гагік МАРТІРОСЯН (Харківська)
2. Марат ІСМАІЛОВ (Харківська)
3. Василь ЯРЕМЧУК (Івано-Франківська) і Павло ЗВЕРЬКО (Вінницька)

До 50 кг
1. Микола ШРАМКО (Вінницька)
2. Данило МОВЧАН (Харківська)
3. Максим ЗІМІН (Вінницька) і Ярослав МИХАЛЮК (Львівська)

До 55 кг
1. Роман ШИЙКА (Львівська)
2. Гліб ДУБІНА (Луганська)
3. Данило ІСАЄНКО (Харківська) і Георгій КУРКОЇД (Одеська)

До 60 кг
1. Данило ВЕГІЄВ (Харківська)
2. Максим ЛУКІЯНЧУК (Вінницька)
3. Денис ПАВЛЮК (Сумська) і Владислав ШУМЕР (Сумська)

До 66 кг
1. Сергій НЕБОТОВ (Миколаївська)
2. Данило КАНІКОВСЬКИЙ (Одеська)
3. Артем ШИПОШ (Дніпропетровська) і Євген ТАБАКІН (Дніпропетровська)

До 72 кг
1. Олексій СЕДЛОВ (Харківська)
2. Василь КУЧЕРОВ (Дніпропетровська)
3. Віталій ЗАХАРОВ (Київ) і Дмитро ВІТЕНКО (Харківська)

До 78 кг
1. Денис КИЗИМЕНКО (Харківська)
2. Тимур ВАЛЄЄВ (Житомирська)
3. Богдан СКРИПКА (Одеська) і Роман КІЯШКО (Сумська)

До 84 кг
1. Давид АЛЛАХВЕРДІЄВ (Одеська)
2. Денис ЛИТВИН (Сумська)
3. Олександр ПЕТРОВ (Дніпропетровська) і Назар ГОНЧАРЕНКО (Житомирська)

Понад 84 кг
1. Олександр БУЧОК (Дніпропетровська)
2. Денис СМІРНОВ (Харківська)
3. Олексій ГАЛАКА (Київ) і Ігор БАСАНЕЦЬ (Сумська)

Дівчата

До 38 кг
1. Ярина ФЕДОРЧЕНКО (Сумська)
2. Юлія ЗАСУЛЬСЬКА (Сумська)

До 41 кг
1. Катерина ГРИГОРЕНКО (Вінницька)
2. Ірина ШЕВЧУК (Рівненська)

До 44 кг
1. Анастасія СИКІШ (Івано-Франківська)
2. Аліна МАРЕЙЧЕВА (Черкаська)
3. Валентина РОМАНОВИЧ (Дніпропетровська)

До 48 кг
1. Софія БОРДИНСЬКИХ (Дніпропетровська)
2. Ганна МУРАШКІНА (Харківська)
3. Альона КУШНАРЬОВА (Київ) і Вероніка МІЦКЕВИЧ (Одеська)

До 52 кг
1. Сніжана ПЛІШ (івано-Франківська)
2. Олександра ПРІЩЕНКО (Вінницька)
3. Єва САНДАР (Закарпатська) і Валерія ВАЩЕНКО (Сумська)

До 56 кг
1. Анна ОХРІМЕНКО (Сумська)
2. Олена КРАВЧЕНКО (Житомирська)
3. Аліса КАНЮК (Сумська) і Дар’я ЧУГАЙНОВА (Житомирська)

До 60 кг
1. Ольга ДРІГ (Київська)
2. Марія КУНЕВИЧ (Івано-Франківська)
3. Олександра БИЧКОВА (Харківська) і Дана СКРИБКА (Харківська)

До 65 кг
1. Валерія БІРЮЧЕНКО (Житомирська)
2. Дарина ЖУКОВА (Одеська)
3. Карина ДАЙРЕДЖИ (Донецька) і Владислава БУТЕНКО (Сумська)

До 70 кг
1. Анастасія КРАСНІКОВА (Харківська)
2. Валерія ЧЕРНЕНКО (Київ)
3. Карина МІХЕЄВА (Дніпропетровська)

Понад 70 кг
1. Маргарита БЄЛКОВА (Дніпропетровська)
2. Єлизавета МОРЕНКО (Донецька)
3. Руслана КОНОНЕНКО (Донецька) і Анна ДІМОВА (Одеська)

Прес-служба Спортивного комітету України

Developed in conjunction with Joomla extensions.