З 14 до 17 березня Одеса приймала дорослий чемпіонат України з кікбоксингу WAKO в усіх дисциплінах. Загалом у турнірі взяли участь представники близько 80 клубів з 20 областей.

Командний залік очолили кікбоксери з Києва. Загалом на рахунку киян 38 нагород – 19 золотих, 7 срібних та 12 бронзових. Медалі до скарбнички Києва завойовували такі спортивні клуби, як Lock & Load, WIZARD, Легат, ДЮСШ №24, True Way, КДЮСШ «РИНГ», Арсенал, Отаман, СК ЕБШ, Сьогун, Темп, Антоновець, MaxTeam. Відзначимо, що саме столична команда Lock & Load виграла клубну першість національного чемпіонату, а WIZARD та Легат увійшли до топ-10.

Другими у загальнокомандному заліку стали представники Донеччини. Спільними зусиллями вони вибороли 43 відзнаки – 13 золотих, 9 срібних та 21 бронзову. Потужний виступ забезпечили СК м. Волноваха, Лідер, Тріада, Fit Line, АМІГО, Піхтатий мальчик, Родинець, Боец, ОДЮСШ м. Покровськ, Фіст Файтер, Авіатор, Костянтинівка, ФБиК м. Слов’янськ, Мастер-кік.  Додамо, що до топ-10 клубів першості країни увійшов тільки спортклуб м. Волноваха.

Трійку найрезультативніших регіонів Чемпіонату України серед дорослих 2019 року замкнули представники Харківської області, які разом здобули 29 нагород – 10 золотих, 13 срібних та 6 бронзових. Медалі для обласної збірної виборювали ДЮСШ «ХЗТД», Перемога, Інтерстиль, ЧСК «Вітязь», Мастер, Шмель, Аргус, Фронттим. Примітно, що ДЮСШ «ХЗТД» фінішувала другою серед кращих клубів турніру.