sn_newКиївський клуб «Бінго», з 3 по 6 травня приймав відкритий Кубок СНД зі снукеру. У турнірі брали участь понад 40 спортсменів із України, Білорусі, Латвії, Росії, Азербайджану та Ізраїлю. За дні змагань було проведено понад 100 поєдинків, в кожному з яких спортсмени демонстрували вперту боротьбу та бажання перемогти не зважаючи на будь-які складнощі.

Проте, як і завжди, найбільш очікуваним було фінальне протистояння турніру, де повинен був визначитися «кращий з кращих». Фіналістами змагань стали Сергій Ісаєнко (м. Київ) та Владислав Вишнівський (м. Червоноград). І спортсмени не розчарували глядачів, - у вирішальному протистоянні любителі більярду могли спостерігати  за драматичними «камбеками»,  цікавими серіями, вдалими відіграшами і навіть за одним респот-блеком. Однак переломним моментом в матчі став 5-ий фрейм, в якому серія Владислава обірвалась на 30-ти очках, що не дозволило йому наздогнати Сергія. В шостому, останньому, фреймі протистояння суперників сягнуло свого апогею, і з відривом в одне очко перемогу, зрештою, здобув Ісаєнко, ставши, таким чином, другий рік поспіль переможцем кубку СНД.

Бронзовими призерами змагань стали Дмитро Осипенко (м. Запоріжжя) та Михайло Попов (м. Кемерово, РФ).