З рахунком 8:2 перемогу у цьому матчі здобув Пєтушков. Не можна сказати, що в поєдинку зовсім не було боротьби, та все ж він пройшов з помітною перевагою Володимира, якого добре підтримували рідні глядачі (Пєтушков – представник петербурзького більярду). Юрій же, який цього року захищає кольори Федерації більярдного спорту Володимирської області, ніби відчував себе не у своїй тарілці.
Першим рахунок у матчі відкрив Юрій Пащинський, він же залишив за собою першу партію – 8:7, після чого Володимир Пєтушков у своєму найкращому стилі взяв дві партії поспіль. У четвертій Володимир не забиває з розбою, і Юрій отримує можливість підійти до столу, але на другій кулі у москвича трапився «кікс», і биток вилетів зі столу. Більярдисти обмінялися серіями у 4 і 3 кулі, але партія залишилася за Володимиром – 3:1.
У п’ятій партії боротьби не вийшло: Пєтушков взяв її з рахунком 8:1. Після п’ятихвилинної перерви Володимир знову, вже учетверте за матч, не забиває з розбою. Юрій складає 5 куль, але дає можливість Володимиру зав’язати боротьбу, і той у результаті виграє партію в «контровій» кулі – 5:1.
У сьомий партії після ще одного «порожнього» розбою Пєтушкова Пащинський знайшов свою гру і зібрав серію в 13 куль, трохи скоротивши рахунок і повівши у восьмій партії, але довести її до переможного кінця не зміг: 6:2 на користь петербуржця. Володимир знову не забиває з розбою у дев’ятій партії, але це не заважає йому зміцнити свою і без того суттєву перевагу.
У десятій і останній партії боротьби не вийшло зовсім: Юрій трохи повеселив публіку, але було відчуття, що внутрішньо він вже програв цю зустріч – 8:0. Володимир Пєтушков стає третім півфіналістом і в наступному колі зустрінеться з українцем  Ярославом Тарновецьким.
billiard-Volodymyr-PetushkovУ Санкт-Петербурзі зіграно чвертьфінал одного з найбільш популярних міжнародних турнірів з піраміди «Чудова вісімка». Зустрічалися двоє російських майстрів більярду: чемпіон світу Юрій Пащинський і чемпіон Європи Володимир Пєтушков.
У десятій і останній партії боротьби не вийшло зовсім: Юрій трохи повеселив публіку, але було відчуття, що внутрішньо він вже програв цю зустріч – 8:0. Володимир Пєтушков стає третім півфіналістом і в наступному колі зустрінеться з українцем Ярославом Тарновецьким.
Переможець поділився своїми враженнями від матчу в експрес-інтерв’ю Лізі любителів більярду: «Не очікував такого легкого матчу. Трохи хвилювався за результат, тому що на тренуванні нічого не виходило. Думаю, що на гру Юрія психологічно вплинуло кілька невдалих ударів на початку матчу, особливо кікс при ударі з руки після забитого свояка. Я не показав чогось надприродного, але мені дуже добре вдавалося розігрувати прості комбінації «свій-чужий». Окремі помилки пояснювалися незвичною вагою куль – вони були важчі, ніж ті, якими грають на офіційних турнірах».