У російському Санкт-Петербурзі у чвертьфіналі «Чудової Вісімки», одного з найпрестижніших турнірів з більярдного спорту «Динамічна піраміда», визначився останній півфіналіст цього турніру. Беззаперечну перемогу з рахунком 8:0 у матчі з росіянином Андрієм Фрейзе здобув українець Олександр Паламар.
Остання зустріч Олександр Паламаря та Андрія Фрейзе відбулася у півфіналі Кубку ТААТА трохи менше місяця тому. Тоді у впертій боротьбі виграв Андрій. Багато любителів більярду перед нинішнім чвертьфіналом згадували яскравий матч чемпіонату Європи-2010, де росіянин дуже впевнено обіграв українця з рахунком 6:1. Однак сьогодні Андрій явно був не у формі, що, можливо, стало наслідком тривалого перельоту і неприємного передматчового інциденту з києм, який «відлетів» до Москви. Кий Андрію повернули, а от концентрацію, судячи з усього, ні.
Розкат виграв Фрейзе, але забити з розбою йому не вдалося. Олександр поклав свій і чужий, після чого зав’язалася тактична боротьба. У підсумку українець виграв партію з перевагою в три кулі і повів у зустрічі 1:0. Дві наступні партії також залишилися за Паламарем, і, хоча Фрейзе не раз і не два підходив до столу, спортсмену з Кемерово ніяк не вдавалося розпочати серію, а третя партія і зовсім закінчилася «насуху». Рахунок 3:0, і Фрейзе бере тактичну перерву.
Але, схоже, знайти свою гру в Андрія не вийшло: четверта партія тривала 10 хвилин, і закінчилася перемогою Олександра з рахунком 8:2. У п’ятій партії Андрій підійшов до столу за рахунку 4:0, відігрався, але українець все ж знайшов продовження і забив 2 кулі. За рахунку 6:0 в партії Фрейзе знову отримав можливість відігратися і на цей раз зав’язати позиційну боротьбу, в результаті якої він підставив кулю в кут, чим Олександр не забув скористатися. Знову 8:0 і Паламар повів з перевагою у 5 партій.
Шоста партія відрізнялася від усіх попередніх: Андрій нарешті дав Олександру бій (партія тривала 18 хвилин), його п’яту куля, забиту красиво і технічно, глядачі зустріли вибухом оплесків, намагаючись підбадьорити росіянина. Але на шостій кулі Фрейзе знову помилився, і партія знову залишилася за Паламарем.
Настала ще одна перерва, після якої Олександр Паламар виграв сьому партію, причому знову із «сухим» рахунком, і технічну перерву на цей раз узяв головний суддя турніру В’ячеслав Аракелов. Восьма, фінальна, партія почалася з двох забитих Фрейзе куль і продовжилася серією відіграшів, в результаті якої Олександр перехопив ініціативу і довів справу до перемоги. 8:0, Олександр Паламар виходить у півфінал «Чудової вісімки», де на нього чекає зустріч з молдаванином Віджаєм Дрангоєм.
billiard-Oleksandr-Palamar-great-eight-1У російському Санкт-Петербурзі визначився останній півфіналіст «Чудової Вісімки», одного з найпрестижніших турнірів з більярдного спорту «Динамічна піраміда». Беззаперечну перемогу з рахунком 8:0 у матчі з росіянином Андрієм Фрейзе здобув українець Олександр Паламар.
Остання зустріч Олександр Паламаря та Андрія Фрейзе відбулася у півфіналі Кубку ТААТА трохи менше місяця тому. Тоді у впертій боротьбі виграв Андрій. Багато любителів більярду перед нинішнім чвертьфіналом згадували яскравий матч чемпіонату Європи-2010, де росіянин дуже впевнено обіграв українця з рахунком 6:1. Однак у звітній грі Андрій явно був не у формі, що, можливо, стало наслідком тривалого перельоту і неприємного передматчового інциденту з києм, який «відлетів» до Москви. Кий Андрію повернули, а от концентрацію, судячи з усього, ні.
В іншому півфінальному поєдинку зійдуться українець Ярослав Тарновецький і росіянин Володимир Пєтушков. Матчі 1/2 фіналу буде зіграно восени.