altУ київському клубі «Бінго» пройшов третій етап Кубку України з пулу у дисципліні «Дев’ятка». На турнір зареєструвалися 26 спортсменів та 11 спортсменок з семи регіонів України. Серед них – практично всі найсильніші пулісти України, і навіть представники інших більярдних дисциплін: одесити Ярослав Винокур і Михайло Онищенко, які спеціалізуються на Піраміді.

До олімпійки чоловіки грали до 6 перемог, в олімпійці – до 8. Дівчата грали кваліфікацію до 5 перемог, з олімпійки – до 7.
У чоловічому заліку перше місце вже вкотре дісталося беззмінному лідеру вітчизняного пулу киянину Артему Кошовому, який обіграв у фіналі представника Запоріжжя Дмитра Осипенка з рахунком 8:3. Зазначимо, що Осипенко пробивався у плей-офф через нижню сітку, обігравши у ході турніру низку дуже сильних суперників: Віталія Юрецького (6:5), Євгена Новосада (8:6) і Арсена Петросова у півфіналі (8:2).
Чудову гру показав на турнірі і одесит Ярослав Винокур, який більше відомий своїми виступами в «російській» Піраміді. На шляху до олімпійки Ярослав здолав Леоніда Кліщара, Арсена Петросова і навіть майбутнього фіналіста Осипенка. У чвертьфіналі Ярослав розправився з Сергієм Васьковським (8:2), і лише Артем Кошовий у півфіналі зумів остудити запал одесита, вигравши в нього 8:5.
Серед дівчат найсильнішою стала Катерина Половинчук, яка за відсутності абсолютної чемпіонки України з пулу Вікторії Нагорної вважалася головною фавориткою. Втім, їй не вдалося обійтися без поразок. Катя програла боротьбу за вихід у плей-офф одеситці Ользі Гашковій (3:5), але потім пройшла до олімпійки через нижню сітку, розгромила в 1/2 фіналу Дарину Красножон (7:1) і впевнено взяла у фіналі гору над Марією Бучарською – 7:2.
Фінал Кубку України з «Дев’ятки» пройде у Тернополі 18-20 листопада.