altУ Москві пройшов один із найпрестижніших турнірів з більярдного спорту у дисципліні «Комбінована піраміда» «Кубок Кремля». Змагання зібрали 230 чоловіків і майже 70 жінок. У боротьбі найкращих майстрів кия свою перевагу цього разу довів наш Ярослав Тарновецький (єдиний з українців, хто зіграв у фіналі).
Так само, як і два роки тому (на «Кубку Кремля 2009») у вирішальний зустрічі більярдисту із Чернівців протистояв росіянин Дмитро Баєв. Як тоді, так і цього разу переможцем став Тарновецький. Попри те, що Баєв майже весь матч вів у рахунку, «Торнадо» зумів відігратися та виграти контрову партію. Підсумковий рахунок – 4:3 на користь українця.
У жіночому турнірі з піраміди найкращу гру показала представниця Санкт-Петербурга Ольга Милованова. У фіналі вона практично не залишила шансів своїй співвітчизниці Наталії Трофименко. Треті місця розділили білоруски Олександра Гізельс та Олена Бунос. Найкращий результат української збірної – вихід Ганни Котляр і Валерії Васильєвої до топ-8.
Також на «Кубку Кремля» був представлений пул «Дев’ятка». За трофей змагалися 57 учасників. Україну традиційно для міжнародних змагань представляли Артем Кошовий та Євген Новосад. Артема ми справедливо вважали одним з фаворитів турніру, але його виступ несподівано закінчився в 1/8 фіналу, коли киянин поступився маловідомому албанцю Ніколасу Малаю. Малай став справжньою сенсацією Кубку: ніби не помічаючи іменитих опонентів він дійшов аж до перемоги. У фіналі під натиском Малая не встояв навіть чемпіон світу з Фінляндії Міка Іммонен.