altУ Житомирі визначилися перші цього року чемпіони України зі спортивного більярду – найкращі у дисципліні «Комбінована піраміда». Турнір зібрав рекордну кількість учасників: 110 чоловіків та 20 жінок (були представлені 18 регіонів України). І це попри те, що зовсім недавно закінчився етап Кубку світу, де наші Ярослав Тарновецький і Ганна Котляр здобули бронзові нагороди.
Були присутні практично всі найсильніші спортсмени країни: брати Олександр та Євген Паламарі, Ярослав Тарновецький, Данило Безуглов, Павло Радіонов, Олександр Бойко, Вадим Корягін, Сергій Петраш, Артем Матвійчук, Максим Коліжук і багато інших. У такому достатку майстрів передбачити переможця було дуже складно, але фахівці головними фаворитами називали Олександра Паламаря та Ярослава Тарновецького.
За перемогу в жіночому заліку також боролася низка сильних спортсменок, зокрема, абсолютні чемпіонки 2011 року Ганна Котляр (серед дівчат) і Марія Пудовкіна (серед жінок), віце-чемпіонка світу Заряна Притулюк.
Ці прогнози, в принципі, виправдалися. У чоловічому турнірі найсильнішим став Ярослав Тарновецький, переможний темп якого не зуміли зупинити ні Гліб Ващенков у півфіналі (5:2), ні одесит Дмитро Бурлаченко, який обіграв Євгена Паламаря. Фінал завершився досить швидко. Три перші партії Ярослав виграв з кия, і завершив матч красивим свояком в кутову лузу від кулі, що стояла майже на центральній лінії біля борту. Рахунок 6:1, і Тарновецький – новий чемпіон України з «Комбінованої піраміди».
А от у жіночому заліку найсильнішою другий рік поспіль стає киянка Вікторія Іванова. У півфіналі вона переграла Ганну Котляр з рахунком 4:1, а у вирішальному матчі виявилася сильнішою за Марію Пудовкіну – 4:2.