futsal-wc2012-ukraine-thailandЗбірна України здобула свою першу перемогу на чемпіонаті світу з футзалу. У другому турі групового турніру наша команда подужала збірну-господаря ЧС – Таїланд – з рахунком 5:3.

Долю матчу синьо-жовті вирішили у першому таймі, коли провели у ворота тайців 5 «сухих» м’ячів. Українці витримали і психологічну атаку трибун, на яких цього вечора зібралося п’ять з половиною тисяч дуже голосних і активних, і невеликий стартовий штурм заведених публікою господарів майданчика.

На четвертій хвилині Денис Овсянников відкрив рахунок, вразивши вже порожні ворота після «дитячої» помилки голкіпера, який не зумів втримати м’яч. Сергій Чепорнюк подвоїв перевагу класним ударом у дев’ятку після контр-атаки на 7-й хвилині. Євген Рогачов на 12-й хвилині забив третій м’яч. А в останню хвилину першої половини гри той таки Рогачов та Максим Павленко довели рахунок до непристойних 5:0. Обидва м’ячі наші провели після класних комбінацій, коли голкіпер суперника вже був «відіграний».

Після перерви малюнок гри, ніби, не змінився. Але підопічні Геннадія Лисенчука не так зосереджено зіграли в захисті, дозволивши віце-чемпіонам Азії провести три голи у відповідь.

«Ми очікували на важкий матч, але просто блискуче зіграли перший тайм, показавши свої найкращі якості, – сказав після поєдинку головний тренер збірної України. – У другій половині Таїланд значно додав, ми ж втратили концентрацію і припустилися кількох помилок».

Після цієї перемоги Україна очолила групу «А» з чотирма очками. По 3 мають Таїланд і Коста-Рика, яка у матчі другого туру здолала Парагвай (6:3). У південноамериканської збірної 1 заліковий бал. Зкключний матч групового етапу Україна зіграє у середу проти Коста-Рики. Нам потрібно перемагати, щоб гарантовано посісти перше місце й уникнути зустрічі із сильними суперниками у першому раунді плей-офф.