Варто зазначити, що це неофіційний турнір, у ньому немає чіткого критерію відбору учасників, як і немає чіткого графіка проведення. Уперше Міжконтинентальний кубок було розіграно у березні 1997-го року в бразильському місті Порту-Алегре, де його виграв клуб «Інтер/Ульбра». Другий подібний турнір було зіграно усього через півроку вже у Москві, де його виграла місцева «Діна».
Так воно далі і пішло – в якісь роки по два розіграші, в якісь – жодного. Останнім володарем кубку три роки тому в іспанській Гранаді став «Інтерв’ю Фадеса», нині відомий як «Інтер Мовістар».
Склад учасників Міжконтинентального кубка формується винятково за пріоритетами організаторів, необхідно лише, щоб усі команди були не з одного континенту.
Цього разу, крім «Інтер Мовістара», посперечатися за трофей були запрошені бразильський клуб «Карлос Барбоса», котрий виграв Міжконтинентальний кубок у 2004-му році, володар Кубку УЄФА португальська «Бенфіка» і мало кому відомий таїландський клуб «Банк Рбак».
Як виявилося, остання команда була явним туристом на цьому турнірі, програвши усі три матчі із загальною різницею м’ячів 3:32. Не змогла скласти конкуренцію іспанцям і бразильцям лісабонська «Бенфіка», яка, хоч і у впертій боротьбі, але поступилася обом конкурентам.
У результаті головний трофей було розіграно у протистоянні «Карлоса Барбоси» та «Інтер Мовістара». І тут дуже голосно нагадав про себе знаменитий Шумахер, який двічі засмутив бразильського голкіпера Лавуз’є. Клуб із Бразилії лише раз зумів пробити воротаря «Інтер Мовістара» Хуанхо, який поступово став витісняти з основи легендарного Луїса Амадо.
Таким чином, «Інтер Мовістар» виграв кубок уже уп’яте поспіль, а володіє він ним із 2005-го року.
Анатолій Подвойський, sport.ua
futsal-inter-movistarУ передмісті Мадрида, e містечку Алькала де Хенарес, відбувся 12-й розіграш Міжконтинентального кубку з футзалу.