Перед матчем усі фахівці вважали фаворитом «Кайрат», у складі якого грає 9 бразильських футболістів і 6 казахів, більшість з яких – члени національної збірної Казахстану.
Однак, будемо відверті, підопічні Романа Ковальчика не просто здивували, а Здивували з великої літери. Луганчани у цьому матчі святкували перемогу 2:1!
У першому таймі рахунок відкрив Євген Смоловик, а після перерви Артем Рось зі штрафного збільшив перевагу луганчан. Щоправда, незабаром після цього Артем отримав другу жовту картку, був вилучений, і через 40 секунд «кайратівці» реалізували більшість. Та більшого досягти суперникові луганські хлопці не дозволили.
Більше того, за підсумками цього матчу ЛТК взяла не три, а чотири очка! Яким чином, запитаєте ви. Річ у тім, що за регламентом турніру після закінчення основного часу кожного матчу незалежно від його результату команди пробивають по п’ять 10-тиметрових ударів, і за перемогу в цій серії команда отримує одне очко.
Луганчани були сильнішими і в післяматчових 10-тиметрових, вигравши 2:0. Спершу свої удари не забили Володимир Разуванов і Ярослав Заворотний, але потім Олег Будзько і Микита Шпигарь не залишили шансів голкіперу «Кайрата». У свою чергу, відзначився воротар ЛТК Юрій Савенко, який відбив три 10-тиметрових, а ще один удар пройшов повз ворота.
У четвер, 7 квітня, підопічні Романа Ковальчика грають з господарями турніру «Норильським нікелем».
futsal-norilskiy-nikel-cupsУ російському Норильську відбувся перший матч міжнародного турніру з футзалу «Гран-Прі Норильський нікель», в якому луганський ЛТК зустрічалася з чемпіоном Казахстану та господарем майбутнього «Фіналу чотирьох» Кубку УЄФА «Кайрат» (Алмати).