Переможця, який розпочне плей-офф з першого місця визначав матч у Львові, де «Енергія» приймала харківський «Локомотив». Ним могли стати або учасники цього поєдинку, або івано-франківський «Ураган», для якого прийнятною була нічия у цій зустрічі.
Але вже з перших хвилин стало зрозуміло, що ніхто собі суперника у плей-офф не підбирає, а команди грають на перемогу. Початок матчу проходив на високих швидкостях, але без жодної загрози воротам.
Результативною виявилася атака «Енергії» на 11-ій хвилині. Легчанов зі своєї частини віддав дальню діагональ на Овсянникова, той від лицьової лінії скинув на Павленка, і Максим з п’яти метрів розстріляв «павука» у правому куті.
За  півтори хвилини до сирени на перерву господарі заробили штрафний удар. Капітан команди Валерій Легчанов прямим ударом за допомогою невеликого рикошету чи то від Павленка, чи то від когось із захисників подвоїв рахунок.
Реальний шанс відіграти один м’яч мав Кисельов, він приклався до м’яча із далекої відстані і знову Лисенко ледь викинув м’яч з воріт. Сфера влучила у штангу, у воротаря, і, здавалося, залітає у ворота, але кіпер якимось дивом рукою зумів викинути круглого на майданчик.
Ось так «Енергія» посіла переш місце у регулярному чемпіонаті. А «Локомотиву» перед плей-офф потрібно задуматися. Команда не забивала уже 108 хвилин поспіль.
На друге місце за підсумками регулярного чемпіонату піднявся «Ураган», якому зарахували технічну перемогу над донецьким «Шахтарем» (донеччани, нагадаємо, знялися з чемпіонату).
Матчі плей-офф за участю восьми кращих команд стартують 15-го квітня. Команди гратимуть серії до трьох перемог.
Пари ¼ фіналу
«Енергія» (Львів) – ПФС (Севастополь)
«Ураган» (Івано-Франківськ) – ТВД (Львів)
«Локомотив» (Харків) – «Моноліт» (Харків)
«Єнакієвець» (Єнакієве) – «Кардинал-Рівне»
futsal-energia-lviv-1Переможця, який розпочне плей-офф з першого місця, визначав матч у Львові, де «Енергія» приймала харківський «Локомотив». Ним могли стати або учасники цього поєдинку, або івано-франківський «Ураган», для якого прийнятною була нічия у цій зустрічі.
За 5 хвилин до фінального свистка гості пішли ва-банк, випустивши Клочка у ролі воротаря-ганяли. Харків’яни намагались контролювати м’яч, але це їм не дуже вдавалось. Одного разу Кисельов тільки ціною жовтої картки завадив Лисенку пробити по порожніх воротах. Але тієї ж хвилини гості пропустили. Причому гол видався дуже курйозним. Клочко пробивав по воротах «Енергії», м’яч влучив у Павленка і відбився у другу сторону, Одєгов на всіх парах побіг доганяти круглого, але таки не встиг і той закотився у ворота. 3:0