Перший тайм вийшов досить прісним. Україна, природно, більше володіла м’ячем, але в низькій обороні угорки діяли надійно. Все частіше нашим дівчатам доводилося вдаватися до дальніх ударів. Але під кінець тайму м’яч все ж перетнув лінію воріт Угорщини – на добиванні першою зіграла Олена Павленко.
При цьому і самі футболістки збірної Україні глибоко відходили на свою половину. У якійсь мірі це було їм на руку – адже в позиційній атаці угорські дівчата знову виявилися не винахідливими.
Другий тайм пройшов за схожим сценарієм. Хіба що випади угорок часом були дуже небезпечними. Але, за великим рахунком, на гол команда не награла.
На 37-й хвилині швидка атака України завершилася голом у виконанні Юлії Форсюк, що і стало точкою в матчі – 2:0. Україна посіла третє місце.
На урочистій церемонії закриття змагань команди отримали медалі, кубки та пам’ятні призи. Також було названо найкращих гравців турніру. Нашу Ірину Мельничук визнали найкращим воротарем, росіянку Ольгу Кузнецову – найкращим гравцем, а приз найкращому бомбардиру отримала іспанка Ампаро Хіменес.
futsal-zhinocha-zbirna-9may-tournamentУ Москві пройшов міжнародний турнір з футзалу серед жіночих команд за участю чотирьох національних збірних, який було приурочено до Дня Перемоги. Поступившись у перших двох зустрічах командам Іспанії (3:6) та Росії (1:3), українки могли розраховувати лише на підсумкове третє місце, яке необхідно було виборювати у зустрічі з Угорщиною.