Після обміну перемогами у матах проти «Локомотива» у Харкові на власному майданчику «Енергія» двічі здолала суперника з однаковим рахунком 2:1. Як сказав на після виходу у фінал головний тренер львів’ян Станіслав Гончаренко, якість гри підопічних у вирішальних матчах його цікавила найменше, на першому місці був результат.
Степан Струк, гравець «Енергії»: «Усі матчі із «Локомотивом» були важкими. Чотири домашні голи нам дуже важко далися. Головне, що ми перемогли і вийшли у фінал. У матчі за золото нам байдуже, з ким грати. На цій стадії слабких суперників не буває».
Євген Іваняк, воротар «Локомотива»: «Суперник реалізував свої моменти, а ми ні. Ось і причина нашої поразки. У нас були моменти, але ми не забивали. У фіналі обов’язково уболіватиму за «Енергію-Тайм». Це на майданчику друзів немає, а поза грою ми і далі товаришуємо, ні з ким із «Енергії-Тайм» півфінал чемпіонату мене не посварив».
Завдання івано-франківського «Урагану» було складнішим. На виїзді команда двічі поступилася «Єнакієвцю» і була у кроці від поразки у півфінальній серії. Але команда з честю вийшла зі скрутного становища, удома здобувши три перемоги – 5:3, 3:2 і 6:4. Головний тренер івано-франківської команди Сергій Гупаленко подякував своїм підопічним, які відборолися на усі 100 відсотків, не знітившись у «шоковій» ситуації.
Фінальна серія до трьох перемог між «Енергією» та «Ураганом» розпочнеться двома матчами в Івано-Франківську 28-го і 29-го травня.
futsal-uragan-enakievets-1Визначились фіналісти чемпіонату України з футзалу. Ними стали львівська «Енергія» й івно-франківський «Ураган».