У 2009-му ці команди вже зустрічалися у фіналі Кубку, і тоді з рахунком 9:3 перемогла «Біличанка». Цього разу результат на користь команди з Коцюбинського виявився іще більш розгромним – 13:2 (6:1 після першого тайму)! П’ять забитих голів на рахунку капітана команди Юлії Форсюк. По дублю на свій бомбардирський рахунок записали Олена Павленко та Маріанна Ігнатенко. Одним забитим м’ячем відзначилися Олена Лук’яненко, Ірина Широка, Аліна Горобець та Катерина Малишко.
«Біличанка» виграла Кубок України вшосте у своїй історії.
futsal-Bilychanka-NaftohimikУ Києві відбулася фінальна зустріч розіграшу Кубку України з футзалу серед жіночих команд, в якій зіграли шестиразовий чемпіон України «Біличанка НПУ» (Коцюбинське, Київська область) та «Нафтохімік ДЮСШ-3» (Калуш, Івано-Франківська область).