altЧемпіон України з футзалу івано-франківський «Ураган» у першому матчі групи 6 основного раунду Кубку УЄФА у непростому поєдинку переміг кіпрську «Омонію» – 6:4. Ця перша в історії єврокубкова перемога підопічних Сергія Гупаленка стала вольовою: вже до середини першого тайму вони поступалися 0:2. Однак до перерви Сержао і Роман Кіндратів відіграли ці два м’ячі, і на перерву команди пішли за рівного рахунку.
Гра в наздоганялки продовжилася і в другому таймі – на гол кіпріота Маноса відповів Петро Шотурма, а трохи пізніше на гол ураганівського бразильця Ділву – бразилець омонієвський Родольфо. І все ж останнє слово у цій грі залишилося за «Ураганом» – на 32-й хвилині Мукадо повністю реабілітувався за свою помилку у першому таймі (вона призвела до автоголу), а всі питання у матчі за 1.35 до сирени зняв Сержао – 6:4.
Після першого ігрового дня «Ураган» поки на другому місці в турнірній таблиці, оскільки трохи раніше – у першому матчі групи 6 –  господар майданчика сербський «Економац» більш переконливо (6:2) переграв ізраїльський «АСА Бен-Гуріон». Саме із чемпіоном Ізраїлю «Урагану» сьогодні грати наступний матч турніру, а перед цим поєдинком зіграють «Економац» і «Омонія». У разі перемог «Економацу» й «Урагану» обидві команди достроково вийдуть в елітний раунд.