altВідбувся перенесений матч 13-го туру чемпіонату України з футзалу серед команд Екстра-ліги. У Рівному зустрілися місцевий «Кардинал» та «Єнакієвець», які у другому колі турніру показують доволі слабкі результати: до звітного поєдинку рівняни набрали тільки одне очко, єнакієвці – три.
«Кардинал» вже з початку гри почав демонструвати свою перевагу. І вже на 3-й хвилині господарі відкрили рахунок. Басич віддав діагональну передачу, а Волянюк замкнув дальню штангу – 1:0. Пройшло 4 хвилини і господарі забили вдруге. Після розіграшу кутового Бондар віддав, а Маринюк пробив – 2:0.
На 11-ій хвилині триходівка Маринюк-Піддубний-Бондар завершилась точним ударом останнього. Ще три хвилини – і Волянюк оформлює дубль після скидки грудьми від Ситника. А на завершення першого тайму господарі забили ще й п’ятий гол. Когут вразив порожні ворота, адже «Єнакієвець» почав грати вп’ятьох, без воротаря.
На початку другої половини гри гостям вдалося один гол сквитати. Це Турчак підставив ногу після передачі Хурсова. Але своєї переваги «Кардинал» надалі не втрачав. Танський першим встиг на добивання після влучання Волянюка у штангу – 6:1. Нестерук забив другий гол гостей. А крапка була поставлена ударом по порожніх воротах воротарем «Кардиналу» Пітулею - 7:2.