futsalЗбірна України з футзалу після стартового матчу із словенцями гарантувала собі місце у чвертьфіналі футзального Євро-2012! Вже на п’ятій хвилині почин нашій розгромній перемозі поклав форвард харківського «Локомотива» Дмитро Клочко – після виходу сам-на-сам з голкіпером не влучив у ворота, але тут же потужним ударом завершив контратаку синьо-жовтих.
Наступний гол більярдним ударом після кількох хвилин жорстокого пресингу до воріт Словенії поклав капітан українців Валерій Легчанов. А вже через хвилину Україна святкувала ще один результативний удар – то Сергій Журба перехватив подачу суперника з кута поля і пройшов все поле не залишивши жодного шансу кіперу словенців.
Лише за рахунку 3:0 словенці почали гостро відповідати на атаки українців, проте, наш Євген Іваняк віртуозно відстояв у рамці перший тайм. Кінцівку першої половини зустрічі підбив найдосвідченіший наш гравець на футзальному Євро-2012 – тридцятишестирічний Максим Павленко.
Другий тайм розпочали з оформлення Легчановим дубля, а далі невгамовний Валерій вкотре за гру «перевірив» воротаря словенців здалеку – ось тобі і хет-трик.
Збірна Словенії змогла відіграти три м’ячі, але, враховуючи їх поразку у поєдинку з Іспанцями (2:4), Словенія їде додому. А Україні потрібна перемога у заключному поєдинку групи Б з Іспанією – це буде матч за перше місце у групі.