Українська пара Олександр Кондратьєв і Віктор Степаненко зіграли в плюс. Із середнім показником 201,58 очка за гру вони посіли високе 14-те місце з-поміж 56-ти команд.
В індивідуальному заліку «All Event» Олександр Кондратьєв із середнім результатом 211,33 іде на 11-й позиції і має усі шанси пройти до «Мастерз-фіналу», куди потрапить 24 найкращих боулера. Віктор Степаненко посідає 61-ше місце (191,83).
Чемпіонами Європи стали юнаки з Латвії Даніельс Везіс і Артур Левкін, які у фіналі з рахунком 439:360 перемогли суперників зі Швеції Єспера Свенссона і Маркуса Янссона. Шведські хлопці по ходу змагань перевершили рекорд, який тримався 17 років – набрали на двох в одній грі 537 очок (попереднє найвище досягнення – 528), але у фіналі не зуміли проявити своїх найкращих якостей. Бронзові нагороди приміряли британці Елліот Кросбі і Майкл Нок та росіяни Артемій Зубков і Олександр Міненко.
Сьогодні проходять перші блоки командних змагань, але українці в них за нагороди не змагаються (у команді має бути 4 гравці). Наші Дарина Ковальова, Олександра Якуніна, Олександр Кондратьєв і Віктор Степаненко грають паралельно з іншими учасниками, здобуваючи очки в індивідуальний залік.
bowling-yunatska-zbirna-Ukrainy-Euro-1У Мюнхені (Німеччина) триває 24-й юнацький чемпіонат Європи зі спортивного боулінгу. У другий день змагань було розіграно нагороди серед дуетів хлопців.