Столиця Слобожанщини прийняла міжнародні змагання з танцювального спорту – у Харкові пройшов турнір Міжнародної федерації танцювального спорту IDSF Open серед любителів та змагання «Кубок Європи з латиноамериканської програми серед професіоналів IDSF».
Українці Олександр Казатинський та Олена Соседко увійшли до фіналу змагань професіоналів в латині.
IDSF PD European Cup Latin
1. Михайло Коломієць-Олександра Пахмутова (Росія)
2. Артур Акаутдінов-Олена Пашкова (Росія)
3. Стефан Грін-Адріана Сігона (Італія)
4. Дмитро Тарута-Олена Паршукова (Молдавія)
5. Олександр Казатинський-Олена Соседко (Україна_
6. Дмитро Зав’ялов-Ганна Ворожцова (Росія)
У змаганнях категорії «Аматори» за стандартною програмою бронзу отримали Сергій Красношлюк та Олена Фомічова, Олександр Шекера та Анастасія Павлова посіли 6-те місце.
IDSF Open Standard
1. Ніколай Лунд-Марта Кочик (Данія)
2. Герман Філімонов-Дарина Деменкова (Росія)
3. Сергій Красношлюк-Олена Фомічова (Україна)
4. Олексій Якименко-Ірина Зуйкова (Росія)
5. Каміл Кедра-Маржа Гранична (Польща)
6. Олександр Шекера-Анастасія Павлова (Україна)
В аналогічних змаганнях з латини усі медалі дісталися українським парам.
IDSF Open Latin
1. Сальваторе Сінаролі-Анастасія Кузєва (Україна)
2. Олександр Ребров-Юлія Стешенко (Україна)
3. В’ячеслав Молкін-Дарина Ченцова (Україна)
4. Роман Чіфлічлі-Іпек Явузер (Туреччина)
5. Денис Кіхтенко-Галина Акопян (Росія)
6. Євген Мазейко-Ксенія Коточигова (Білорусія)
dance-latyna-kharkivСтолиця Слобожанщини прийняла міжнародні змагання з танцювального спорту – у Харкові пройшов турнір Міжнародної федерації танцювального спорту IDSF Open серед любителів та змагання «Кубок Європи з латиноамериканської програми серед професіоналів IDSF».
Українці Олександр Казатинський та Олена Соседко увійшли до фіналу змагань професіоналів в латині.
IDSF PD European Cup Latin
1. Михайло Коломієць-Олександра Пахмутова (Росія)
2. Артур Акаутдінов-Олена Пашкова (Росія)
3. Стефан Грін-Адріана Сігона (Італія)
4. Дмитро Тарута-Олена Паршукова (Молдавія)
5. Олександр Казатинський-Олена Соседко (Україна_
6. Дмитро Зав’ялов-Ганна Ворожцова (Росія)
У змаганнях категорії «Аматори» за стандартною програмою бронзу отримали Сергій Красношлюк та Олена Фомічова, Олександр Шекера та Анастасія Павлова посіли 6-те місце.
IDSF Open Standard
1. Ніколай Лунд-Марта Кочик (Данія)
2. Герман Філімонов-Дарина Деменкова (Росія)
3. Сергій Красношлюк-Олена Фомічова (Україна)
4. Олексій Якименко-Ірина Зуйкова (Росія)
5. Каміл Кедра-Маржа Гранична (Польща)
6. Олександр Шекера-Анастасія Павлова (Україна)
В аналогічних змаганнях з латини усі медалі дісталися українським парам.
IDSF Open Latin
1. Сальваторе Сінаролі-Анастасія Кузєва (Україна)
2. Олександр Ребров-Юлія Стешенко (Україна)
3. В’ячеслав Молкін-Дарина Ченцова (Україна)
4. Роман Чіфлічлі-Іпек Явузер (Туреччина)
5. Денис Кіхтенко-Галина Акопян (Росія)
6. Євген Мазейко-Ксенія Коточигова (Білорусія)

Developed in conjunction with Joomla extensions.