Chess_VeronikaУкраїнка Вероніка Верем’юк здобула перемогу на 25-му шаховому чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат. Змагання з класичних шахів проходили з 20 до 30 вересня в хорватському місті Пореч. Наша шахістка зуміла виграти девять партій поспіль і стати чемпіонкою у категорії до 8 років.

Тренер Дмитро Семенов задоволений виступом Вероніки, адже їй вдалося на континентальній першості показати феноменальний результат, здобувши 9 очок з 9 можливих.

Олена Бойцун, засновник Всеукраїнського благодійного фонду "Дитячі шахи" зазначила, що знає Вероніку з квітня 2013 року, коли вона разом з мамою прийшла у якості глядача на наш з Ганною Ушеніною (чемпіонка світу 2013 р) матч з прогресивних шахів у Києві. «Після заходу ми мали нагоду зіграти з Нікою в шахи, і хоча їй було лише 6 років, відчувалося, що вона дуже гарно розуміється на грі. Вероніка займається шахами із чудовим досвідченим тренером Дмитром Семеновим у шаховому клубі "Товарищ" у Києві», - розповіла Олена Бойцун.Veronika_i_medel

Слід додати, що чемпіонат проводився у 6-ти вікових категоріях: до 8, 10, 12, 14, 16, 18 років. Ще одна наша юна шахістка Єлизавета Гребенщікова на фініші мала серйозні шанси на успіх. Вона перед останнім туром у групі дівчаток до 10 років ділила 1-3 місця, але програвши останню партію залишилася без медалі.

Прес-служба Спортивного комітету України

Developed in conjunction with Joomla extensions.