У київському Палаці підводного спорту завершився ІІ етап Кубку України з підводного плавання. У змаганнях взяли участь представники міст Києва, Сіверодонецька (Луганська обл.), Харкова, Кривого Рогу (Дніпропетровська обл.), Запоріжжя та Київської області. Змагання проходили у двох категоріях (дорослі та юнаки, категорії А та В відповідно), на різних дистанціях і у двох дисциплінах – плавання у моно-ластах та плавання у бі-ластах.
Попри те, що це тільки треті офіційні змаганнях українських підводників (а для кого і взагалі другі – в І етапі Кубку світу виступали не всі) спортсмени показали гідні результати. Було оновлено кілька рекордів України в різних категоріях.
Переможці змагань
50 метрів, моно-ласти, дівчата
1. Анастасія Антоняк (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 19,75 с
50 метрів, моно-ласти, юнаки
1. Євген Маркін (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 17,81 с
50 метрів, моно-ласти, жінки
1. Маргарита Артюшенко («Дарниця-303», Київ) – 18,91 с
50 метрів, моно-ласти, чоловіки
1. Віталій Філіппович (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 16,63 с
200 метрів, моно-ласти, дівчата
1. Анастасія Антоняк (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 1 хв 37,19 с
200 метрів, моно-ласти, юнаки
1. Євген Маркін (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 1 хв 28,78 с
200 метрів, моно-ласти, жінки
1. Ольга Шляховська (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 1 хв 33,98 с
200 метрів, моно-ласти, чоловіки
1. Олександр Одиноков («Дарния-303», Київ) – 1 хв 24,37 с (рекорд України)
200 метрів кролем, бі-ласти, дівчата
1. Карина Гавринюк (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 2 хв 00,37 с
200 метрів кролем, бі-ласти, юнаки
1. Богдан Шестаков («Сігма-Богатир», Кривий Ріг) – 1 хв 46,88 с
200 метрів кролем, бі-ласти, жінки
1. Ганна Соколова («Сігма-Богатир», Кривий Ріг) – 1 хв 55,83 с
200 метрів кролем, бі-ласти, чоловіки
1. Михайло Яценко («Сігма-Богатир», Кривий Ріг) – 1 хв 44,27 с
100 метрів, моно-ласти, дівчата
1. Богдана Бартик (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 41,29 с
100 метрів, моно-ласти, юнаки
1. Євген Максимов («Дарниця-303», Київ) – 36,69 с
100 метрів, моно-ласти, жінки
1. Маргарита Артюшенко («Дарниця-303», Київ) – 38,18 с
100 метрів, моно-ласти, чоловіки
1. Віталій Філіппович (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 33,77 с
1500 метрів, моно-ласти, дівчата
1. Євгенія Олейникова («Дарниця-303», Київ) – 14 хв 26,42 с
1500 метрів, моно-ласти, юнаки
1. Євген Максимов («Дарниця-303», Київ) – 13 хв 56,68 с
1500 метрів, моно-ласти, жінки
1. Яна Лазебрій (ОСОУ «Мотор-Січ», Запоріжжя) – 14 хв 08,20 с
1500 метрів, моно-ласти, чоловіки
1. Олександр Одиноков («Дарниця-303», Київ) – 13 хв 04,60 с
50 метрів, пірнання, дівчата
1. Анастасія Антоняк (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 18,19 с
50 метрів, пірнання, юнаки
1. Євген Максимов («Дарниця-303», Київ) – 16,69 с
50 метрів, пірнання, жінки
1. Ольга Шляховська (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 17,46 с
50 метрів, пірнання, чоловіки
1. Віталій Філіппович (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 15,06 с
100 метрів кролем, бі-ласти, дівчата
1. Карина Гавринюк (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 55,18 с
200 метрів кролем, бі-ласти, юнаки
1. Дмитро Туркін («Сігма-Богатир», Кривий Ріг) – 46,91 с
200 метрів кролем, бі-ласти, жінки
1. Ганна Соколова («Сігма-Богатир», Кривий Ріг) – 51,96 с
200 метрів кролем, бі-ласти, чоловіки
1. Михайло Яценко («Сігма-Богатир», Кривий Ріг) – 46,67 с
400 метрів, моно-ласти, дівчата
1. Євгенія Олейникова («Дарниця-303», Київ) – 3 хв 33,00 с
400 метрів, моно-ласти, юнаки
1. Євген Степанчук (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 3 хв 14,69 с
400 метрів, моно-ласти, жінки
1. Ольга Шляховська (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 3 хв 26,88 с
400 метрів, моно-ласти, чоловіки
1. Олександр Одиноков («Дарниця-303», Київ) – 3 хв 07,29 с
800 метрів, моно-ласти, дівчата
1. Інна Дерев’янко («Дарниця-303», Київ) – 7 хв 24,31 с
800 метрів, моно-ласти, юнаки
1. Євген Золотов («Садко», Сіверодонецьк) – 6 хв 39,01 с
800 метрів, моно-ласти, жінки
1. Олександра Шапшал («Дарниця-303», Київ) – 7 хв 03,45 с
800 метрів, моно-ласти, чоловіки
1. Михайло Щербинін (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 6 хв 29,59 с
finswimming-2-etap-chempionatu-ukrainyУ київському Палаці підводного спорту завершився ІІ етап Кубку України з підводного плавання. У змаганнях взяли участь представники міст Києва, Сіверодонецька (Луганська обл.), Харкова, Кривого Рогу (Дніпропетровська обл.), Запоріжжя та Київської області. Змагання проходили у двох категоріях (дорослі та юнаки, категорії А та В відповідно), на різних дистанціях і у двох дисциплінах – плавання у моно-ластах та плавання у бі-ластах.
Попри те, що це тільки треті офіційні змаганнях українських підводників (а для кого і взагалі другі – в І етапі Кубку світу виступали не всі) спортсмени показали гідні результати. Було оновлено кілька рекордів України в різних категоріях.
Переможці змагань
50 метрів, моно-ласти, дівчата
1. Анастасія Антоняк (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 19,75 с
50 метрів, моно-ласти, юнаки
1. Євген Маркін (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 17,81 с
50 метрів, моно-ласти, жінки
1. Маргарита Артюшенко («Дарниця-303», Київ) – 18,91 с
50 метрів, моно-ласти, чоловіки
1. Віталій Філіппович (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 16,63 с
200 метрів, моно-ласти, дівчата
1. Анастасія Антоняк (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 1 хв 37,19 с
200 метрів, моно-ласти, юнаки
1. Євген Маркін (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 1 хв 28,78 с
200 метрів, моно-ласти, жінки
1. Ольга Шляховська (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 1 хв 33,98 с
200 метрів, моно-ласти, чоловіки
1. Олександр Одиноков («Дарния-303», Київ) – 1 хв 24,37 с (рекорд України)
200 метрів кролем, бі-ласти, дівчата
1. Карина Гавринюк (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 2 хв 00,37 с
200 метрів кролем, бі-ласти, юнаки
1. Богдан Шестаков («Сігма-Богатир», Кривий Ріг) – 1 хв 46,88 с
200 метрів кролем, бі-ласти, жінки
1. Ганна Соколова («Сігма-Богатир», Кривий Ріг) – 1 хв 55,83 с
200 метрів кролем, бі-ласти, чоловіки
1. Михайло Яценко («Сігма-Богатир», Кривий Ріг) – 1 хв 44,27 с
100 метрів, моно-ласти, дівчата
1. Богдана Бартик (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 41,29 с
100 метрів, моно-ласти, юнаки
1. Євген Максимов («Дарниця-303», Київ) – 36,69 с
100 метрів, моно-ласти, жінки
1. Маргарита Артюшенко («Дарниця-303», Київ) – 38,18 с
100 метрів, моно-ласти, чоловіки
1. Віталій Філіппович (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 33,77 с
1500 метрів, моно-ласти, дівчата
1. Євгенія Олейникова («Дарниця-303», Київ) – 14 хв 26,42 с
1500 метрів, моно-ласти, юнаки
1. Євген Максимов («Дарниця-303», Київ) – 13 хв 56,68 с
1500 метрів, моно-ласти, жінки
1. Яна Лазебрій (ОСОУ «Мотор-Січ», Запоріжжя) – 14 хв 08,20 с
1500 метрів, моно-ласти, чоловіки
1. Олександр Одиноков («Дарниця-303», Київ) – 13 хв 04,60 с
50 метрів, пірнання, дівчата
1. Анастасія Антоняк (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 18,19 с
50 метрів, пірнання, юнаки
1. Євген Максимов («Дарниця-303», Київ) – 16,69 с
50 метрів, пірнання, жінки
1. Ольга Шляховська (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 17,46 с
50 метрів, пірнання, чоловіки
1. Віталій Філіппович (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 15,06 с
100 метрів кролем, бі-ласти, дівчата
1. Карина Гавринюк (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 55,18 с
100 метрів кролем, бі-ласти, юнаки
1. Дмитро Туркін («Сігма-Богатир», Кривий Ріг) – 46,91 с
100 метрів кролем, бі-ласти, жінки
1. Ганна Соколова («Сігма-Богатир», Кривий Ріг) – 51,96 с
100 метрів кролем, бі-ласти, чоловіки
1. Михайло Яценко («Сігма-Богатир», Кривий Ріг) – 46,67 с
400 метрів, моно-ласти, дівчата
1. Євгенія Олейникова («Дарниця-303», Київ) – 3 хв 33,00 с
400 метрів, моно-ласти, юнаки
1. Євген Степанчук (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 3 хв 14,69 с
400 метрів, моно-ласти, жінки
1. Ольга Шляховська (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 3 хв 26,88 с
400 метрів, моно-ласти, чоловіки
1. Олександр Одиноков («Дарниця-303», Київ) – 3 хв 07,29 с
800 метрів, моно-ласти, дівчата
1. Інна Дерев’янко («Дарниця-303», Київ) – 7 хв 24,31 с
800 метрів, моно-ласти, юнаки
1. Євген Золотов («Садко», Сіверодонецьк) – 6 хв 39,01 с
800 метрів, моно-ласти, жінки
1. Олександра Шапшал («Дарниця-303», Київ) – 7 хв 03,45 с
800 метрів, моно-ласти, чоловіки
1. Михайло Щербинін (ДЮСШ «Аквалідер», Київ) – 6 хв 29,59 с

Developed in conjunction with Joomla extensions.