altПісля канікул на поля України повернувся американський футбол. У Донецьку та Харкові пройшли півфінальні матчі чемпіонату країни.
«Скіфи-ДонНТУ» приймали команду «Kiev Jets». Ці суперники зустрічалися у першому турі нинішнього чемпіонату, і тоді сильнішими, що називається, без питань були донецькі футболісти – 44:6. Не змінився баланс сил і після тривалої перерви. Не завадили «Скіфам» перемогти і травми Антона Усенка та Дмитра Козлова. Знову переконлива перемога – 35:7.
У Харкові зійшлися місцеві «Атланти» і мінські «Зубри». В основному «бойові дії» проходили на половині поля «атлантів», але вони неодноразово дивували супротивника і глядачів нестандартними ходами. Перша половина матчу закінчилася з рахунком 20:7 на користь «Зубрів», але лише в останній чверті перевага білорусів стала очевидною. Гра раннерів «Зубрів» Миколи Шуранова, Олександра Кривоноса і В’ячеслава Кузьміна стала запорукою перемоги мінчан з підсумковим рахунком 34:7.
Фінал чемпіонату буде зіграно 9-го жовтня у Києві.