altУ Києві завершився відкритий чемпіонат України з американського футболу 2011 року серед команд вищої ліги. «Скіфи-ДонНТУ», здолавши у фіналі мінських «Зубрів» з рахунком 20:8, завоювали золоті медалі.
Цього року команди вже зустрічалися в рамках регулярного чемпіонату, і тоді в досить драматичному матчі «Зубри» виявилися сильнішими за донецьких «Скіфів» – 38:33. Щоправда, на той момент донеччани вже вирішили завдання виходу до півфіналу і тому експериментували зі складом, довіривши позиції молодим гравцям.
У фіналі ж завдання стояло тільки одне – перемога. Тому до Києва «Скіфи» приїхали найсильнішим складом.
Матчі проходили на стадіоні ЦСКА, поле якого відрізняється гарною якістю трав’яного покриття. Але погода внесла свої корективи. З ранку в Києві термометр показував близько +9 градусів Цельсія, йшов дощ. Тому оцінити якість місцевого покриття змогли тільки учасники матчу за 3 місце – «Kiev Jets» та «Атланти» ( Харків), та й то лише перші у 15 хвилин (перемогу в цьому матчі в овертаймі здобули кияни – 12:6).
«Погода піднесла нам сюрприз. Грати технічно з якимись обманними комбінаціями просто було неможливо, – сказав після матчу головний тренер «Скіфів» Сергій Непогодін. – Природно, шанси були рівні. Техніка і тактика відійшли на другий план. Перемога дісталася тим, у кого було більше прагнення до неї, тобто нам».