climbing-wc2012-chinaУ Китаї завершився перший етап Кубку світу зі скелелазіння. Змагалися у дисциплінах боулдеринг і лазіння на швидкість.

Українці виступали лише у швидкості – Анастасія Сависько у змаганнях жінок, Ярослав Гонтарик, Олексій Юрко, Сергій Барковський і Данило Болдирєв у змаганнях чоловіків.

Найкращий результат показав лідер нашої команди, бронзовий призер тогорічного чемпіонату світу Данило Болдирєв. Він припинив боротьбу у чвертьфіналі, і в підсумковому протоколі опинився на восьмому місці. У кваліфікації Данило пробіг 15-метрову трасу за 6,87 секунди. В одній восьмій фіналу був іще швидшим – 6,60. А от у чвертьфіналі трапилися проблеми – аж 9,03 і припинення боротьби за нагороди.

Перемогу здобув росіянин Дмитро Тимофеєв. Друге місце у чеха Лібора Грози, третє – у китайця Жонга Цисіна.

У змаганнях дівчат весь пєдестал пошани зайняли представниці Росії. Перше місце – Аліна Гайдамакіна, друге – Марія Красавіна, третє – Наталія Титова. Наша Ася Сависько вибула з подальшої боротьби після 1/8 фіналу. Вона завершила змагання на 11-й позиції.

Переможцями у боулдерингу стали австрієць Якоб Шуберт і японка Акійо Ногучі.