skal_new_30_05В Києві, в рамках святкування 1530-річчя міста відбувся Чемпіонат України з боулдерінгу. Чемпіонат виявися, як і завжди, цікавим та захоплюючим, у фіналі, до останнього моменту було не зрозуміло яким же ж чином розташуються спортсмени на п’єдесталі.

У чоловіків основна боротьба точилася між Михайлом Шалагіним, Юрієм Дзюбяком та Валерієм Крюковим, кожний з яких подолав по 2 болдери, однак, кожен свій. Тому вирішальними тут стали спроби на зонах, де і визначився переможець змагань, ним став Михайло Шалагін.

Перше місце серед жінок виборола, тепер уже - Майстер спорту України, Євгенія Казбекова, - вона стала єдиною, хто підкорив дві траси. Хоча спершу на позиції лідера була Марія Муляр, однак спортсменка припустилася декількох прикрих помилок на 3-й та 4-й трасі, розгубивши таким чином свою перевагу.

Отож призерами змагань стали: чол. - Михайло Шалагін (Одеса), Валерій Крюков (Дніпропетровськ), Юрій Дзюбяк (Українка); жін. – Євгенія Казбекова (Дніпропетровськ), Марія Муляр (Кам’янець-Подільський), Марія Сосновських (Одеса).

Постановники змагань: Сєрік Казбеков, Максим Петренко.

Головний суддя змагань: Самсонова Л.Н.

Наступні змагання відбудуться в Одесі з 21 по 24 червня, це буде Чемпіонат України в швидкості та складності.