Україну у боулдерингу (лазіння на коротких, але максимально складних трасах) представляв один лише Михайло Шалагін. Досвідчений скелелаз із Одеси показав 12-й результат з-поміж 56-ти учасників, припинивши боротьбу лише у півфіналі.
Перемогу тут здобув австрієць Кілліан Фішхубер, переможець Кубку світу-2009, лідер світового рейтингу. Другим став ще один скелелаз із Австрії Якоб Шуберт, а третім – росіянин Рустам Гельманов, який торік у загальному заліку Кубку світу фінішував із третім результатом.
У лазінні на швидкість, де потрібно швидше за опонента піднятися 15-метровою трасою, наша країна була представлена більш широко: серед жінок змагалися досвідчена Олена Репко і молода Олександра Буд-Гусаїм, а серед чоловіків – призер Всесвітніх ігор Максим Стінковий та 17-літній юніор Ярослав Гонтарик.
За підсумками змагань Буд-Гусаїм і Репко посіли 12-ту і 13-ту позицію відповідно. Обидві українки поступилися в одній восьмій фіналу. На цій же стадії спіткнулися і Стінковий з Гонтариком. Усі наші спортсмени у першому раунді плей-офф показали час гірший, ніж у кваліфікації.
Місця ж на подіумі розділилися так: жінки – Ксенія Алексеєва (Росія), Марія Красавіна (Росія), Едіта Ропек (Польща); чоловіки – Сергій Синицин (Росія; показавши час 6,65 с, він лиша 25 сотих програв світовому рекорду китайця Жонга), Євген Вайцеховський (Росія), Лібор Гроза (Чехія).
climbing-Milan-2011-1У Мілані (Італія) на першому етапі Кубку світу зі скелелазіння понад півтори сотні спортсменів із 25-ти країн змагалися у боулдерингу і лазінні на швидкість.