altОдеситка Ольга Мунтян виборола одразу 2 золоті медалі Кубку світу з бодіфітнесу, який пройшов у столиці Естонії Таллінні. Двічі поспіль Ольга на чемпіонатах світу зупинялася у кроці від нагороди – і ось винагорода за терпіння. 
Спершу українська спортсменка перемогла у категорії бодіфітнес до 163 см, а потім тріумфувала в абсолютній категорії. Конкуренцію тут їй складала ще одна титулована представниця збірної України Тетяна Міхейчик. Луганчанка перед ти перемогла у категорії бодіфітнес понад 163 см.
Срібну медаль Кубку світу у чоловічому фітнесі здобув Федір Хашалов з Івано-Франківська. Нова зірка нашої команди показав відмінну довільну програму, але в раунді тіла поки трохи відстає від найкращих атлетів планети. У жіночому фітнесі одна з лідерок абсолютної категорії Оксана Оробець (Черкаси) посіла цього разу тільки четверте місце.
Паралельно у Таллінні відбувся чемпіонат світу з класичного бодібілдингу, де нашу країну представляли Дмитро Рудь (Донецьк, класичний бодібілдинг до 175см) та Ігор Карлов (Донецьк, класичний бодібілдинг понад 180 см). Поки їм виявилося не до снаги поборотися за найвищі місця – до фіналу хлопці не дійшли.
{social}
{iarelatednews articleid="895,634,610,322"}

Developed in conjunction with Joomla extensions.