У класі 85 сс, де виступають гонщики віком від 11-ти до 15-ти років, перемогу святкував українець Ростислав Войцицький. У першому основному заїзді він фінішував другим, а другу гонку виграв, що й дозволило йому очолити залік чемпіонату Європи.
До десятки найкращих потрапили іще двоє наших мотокросменів – Володимир Тарасов за підсумками 1-го етапу став шостим, а Дмитро Грималюк – дев’ятим.
У «дорослих» (клас «Open», від 15-ти років і старші) найкращий «український» результат на рахунку Миколи Пащинського. У першому основному заїзді він фінішував четвертим. У другому ж, у середині дистанції, Микола упав, приземлюючись після стрибка, сильно забив руку і пошкодив палець. Та попри біль наш гонщик проїхав другу половину заїзду, діставшись до фінішу сьомим, що й дозволило йому посісти підсумкове четверте місце. П’ятий результат за підсумками двох гонок в активі нашого Романа Морозова.
Натомість Олександр Пащинський ще у першому заїзді під час падіння травмував коліно і змушений був відмовитися від продовження боротьби. Також без очок залишає Росію Вадим Галіяш, котрий обидва рази фінішував за межами топ-20.
Переможцем же 1-го етапу чемпіонату Європи у класі «Open» став білорус Євген Тилецький, котрий виграв обидва заїзди. Друге місце посів росіянин Євген Михайлов, а третє – чех Петр Бартош.
фото motosport.ua
altУ Краснодарському краї, на треку ВДЦ «Орльонок», пройшов перший етап чемпіонату Європи з мотокросу.