Відмінний результат показала збірна Полтавської області (у їхній команді у всіх командних зустрічах було на одного спортсмена менше – це одразу давало перевагу суперникам у 50 балів) і виборола чемпіонський кубок.
Також варто відзначити хорошу підготовку до змагань збірної Тернопільської області. По дорозі до фіналу вона послідовно і впевнено в 1/4 перемогла фіналіста минулого Кубку України збірну Дніпропетровської області, а у півфіналі – чинного на той момент володаря трофею збірну Харківської області.
У фіналі Кубку напруга на татамі зашкалювала, а на трибунах звуковий діапазон сягав 95 дБ. Протистояння Тернопільської та Полтавської команд було напруженим до останнього бою, який і став вирішальним. У цьому поєдинку больовим прийомом на коліно перемогу в Ігоря Слюсарчука вирвав Володимир Шемаров.
Наступний Кубок України, 2012-го року, відповідно до правил Федерації (розіграш Кубку України проводиться там, де трофей знаходиться фізично), переїжджає до міста Комсомольськ Полтавської області.