У змаганнях у Києві, де проходив Кубок України з бойового самбо серед чоловіків, узяли участь 152 спортсмена із 16-ти областей.
Організатором змагань виступила Федерація бойового самбо України за підтримки Київської міської федерації бойового самбо та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Попередні поєдинки проходили у спорткомплексі Київського політехнічного інституту, фінали – у виставковому центрі АККО Інтернешнел.
Під час проведення змагань президент Федерації бойового самбо України Ельхан Назимович Велієв вручив посвідчення «Майстер спорту України з бойового самбо» Дмитру Дмитрачу, Олексію Наумову, Олександру Острецову, Володимиру Опанасенку, Олександру Комісарчуку, Олександру Долотенку, Максиму Мазенку, Ельдару Бабаєву і Андрію Бровку.
Переможці та призери змагань були нагороджені почесними дипломами і медалями, команди-переможниці – кубками.
Головний суддя змагань – Середюк Федір Миколайович.
Результати змагань. Особистий залік
Вагова категорія 57 кг
1-е місце – Бєліков Руслан (Донецька область)
2-е місце – Дмитрач Дмитро (Хмельницька область)
3-є місце – Косик Денис (Сумська область)
3-є місце – Ященко Юрій (Київ)
Вагова категорії 62 кг
1-е місце – Сердюченко Тарас (Київ)
2-е місце – Шаповал Дмитро (Київ)
3-є місце – Велієв Ельнур (Київ)
3-є місце – Абільтаров Руслан (Донецька область)
Вагова категорія 68 кг
1-е місце – Парубченко Владислав (Київ)
2-е місце – Коваленко Єгор (Київ)
3-є місце – Олійник Олексій (Київ)
3-є місце – Гречка Сергій (Київ)
Вагова категорія 74 кг
1-е місце – Парубченко Дмитро (Київ)
2-е місце – Опанасенко Володимир (Київ)
3-є місце – Ханбабаєв Гамід (Київ)
3-є місце – Коряк Микита (Дніпропетровська область)
Вагова категорія 82 кг
1-е місце – Ніколаєв Володимир (Дніпропетровська область)
2-е місце – Литвинов Сергій (Київська область)
3-є місце – Фіряєв Олександр (Одеська область)
3-є місце – Чурилов Сергій (Сумська область)
Вагова категорія 90 кг
1-е місце – Снігур Павло (Донецька область)
2-е місце – Станішевський Олександр (Київська область)
3-є місце – Некрашевич Максим (Київ)
3-є місце – Дворський Богдан (Київ)
Вагова категорія +90 кг
1-е місце – Гребенюк Олександр (Хмельницька область)
2-е місце – Шамурадов Тимур (Київ)
3-є місце – Сінкетру Денис (Київ)
3-є місце – Турчинський В’ячеслав (Київ)
Командний залік
1-е місце – місто Київ
2-е місце – Донецька область
3-є місце – Хмельницька область
4-е місце – Дніпропетровська область
5-е місце – Київська область
6-е місце – Сумська область
7-е місце – Одеська область
8-е місце – Волинська область
9-е місце – Житомирська область
10-е місце – Черкаська область
11-е місце – Миколаївська область
12-е місце – Чернігівська область
13-е місце – Херсонська область
14-е місце – Харківська область
15-е місце – Закарпатська область
16-е місце – Кіровоградська область
combat-sambo-ukr-cup-2011У змаганнях у Києві, де проходив Кубок України з бойового самбо серед чоловіків, узяли участь 152 спортсмена із 16-ти областей.
Організатором змагань виступила Федерація бойового самбо України за підтримки Київської міської федерації бойового самбо та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Попередні поєдинки проходили у спорткомплексі Київського політехнічного інституту, фінали – у виставковому центрі АККО Інтернешнел.
Під час проведення змагань президент Федерації бойового самбо України Ельхан Назимович Велієв вручив посвідчення «Майстер спорту України з бойового самбо» Дмитру Дмитрачу, Олексію Наумову, Олександру Острецову, Володимиру Опанасенку, Олександру Комісарчуку, Олександру Долотенку, Максиму Мазенку, Ельдару Бабаєву і Андрію Бровку.
Переможці та призери змагань були нагороджені почесними дипломами і медалями, команди-переможниці – кубками.
Головний суддя змагань – Середюк Федір Миколайович.
Результати змагань. Особистий залік
Вагова категорія 57 кг
1-е місце – Бєліков Руслан (Донецька область)
2-е місце – Дмитрач Дмитро (Хмельницька область)
3-є місце – Косик Денис (Сумська область)
3-є місце – Ященко Юрій (Київ)
Вагова категорії 62 кг
1-е місце – Сердюченко Тарас (Київ)
2-е місце – Шаповал Дмитро (Київ)
3-є місце – Велієв Ельнур (Київ)
3-є місце – Абільтаров Руслан (Донецька область)
Вагова категорія 68 кг
1-е місце – Парубченко Владислав (Київ)
2-е місце – Коваленко Єгор (Київ)
3-є місце – Олійник Олексій (Київ)
3-є місце – Гречка Сергій (Київ)
Вагова категорія 74 кг
1-е місце – Парубченко Дмитро (Київ)
2-е місце – Опанасенко Володимир (Київ)
3-є місце – Ханбабаєв Гамід (Київ)
3-є місце – Коряк Микита (Дніпропетровська область)
Вагова категорія 82 кг
1-е місце – Ніколаєв Володимир (Дніпропетровська область)
2-е місце – Литвинов Сергій (Київська область)
3-є місце – Фіряєв Олександр (Одеська область)
3-є місце – Чурилов Сергій (Сумська область)
Вагова категорія 90 кг
1-е місце – Снігур Павло (Донецька область)
2-е місце – Станішевський Олександр (Київська область)
3-є місце – Некрашевич Максим (Київ)
3-є місце – Дворський Богдан (Київ)
Вагова категорія +90 кг
1-е місце – Гребенюк Олександр (Хмельницька область)
2-е місце – Шамурадов Тимур (Київ)
3-є місце – Сінкетру Денис (Київ)
3-є місце – Турчинський В’ячеслав (Київ)
Командний залік
1-е місце – місто Київ
2-е місце – Донецька область
3-є місце – Хмельницька область
4-е місце – Дніпропетровська область
5-е місце – Київська область
6-е місце – Сумська область
7-е місце – Одеська область
8-е місце – Волинська область
9-е місце – Житомирська область
10-е місце – Черкаська область
11-е місце – Миколаївська область
12-е місце – Чернігівська область
13-е місце – Херсонська область
14-е місце – Харківська область
15-е місце – Закарпатська область
16-е місце – Кіровоградська область

Developed in conjunction with Joomla extensions.