autosport-yalta-rally-2013У Криму завершився 5-й етап чемпіонату України з ралі. Майже 7 десятків екіпажів штурмували одну з найскладніших гонок не тільки у нашій країні, але й взагалі у світі. 15 швидкісних спец-ділянок на асфальтовому покритті південнокримського серпантину традиційно стали справжнім випробуванням для учасників. Додаткову інтригу у розподіл призових місць внесла погода, яка періодично рясно поливала трасу дощем.

Вже перший день перегонів ознаменувався сходом 18-ти екіпажів. Натомість жодні несподіванки від небесної канцелярії не завадили Олександру Салюку разом зі штурманом Євгеном Червоненком піти у відрив з самісінького старту. Упродовж дистанції ця перевага тільки збільшувалася. І хоча другий день дуже сильно провели Валерій Горбань з Володимиром Корсею, які на двох СД зуміли випередити лідера, беззаперечно найкращий час показали саме Салюк з Червоненком. Горбань на ялтинському ралі фінішував другим, а третім став екіпаж Юрій Кочмар-Сергій Коваль.

Заключний етап чемпіонату України – ралі «Трембіта» – пройде 18-19-го жовтня в Івано-Франківську. Саме там Валерій Горбань має де-юре оформити чемпіонський титул. У загальному заліку він випереджає Олександра Салюка на 36 очок, при тому, що за перемогу дають 50, за друге місце – 40, за третє – 30. Втім, не будемо завчасно записувати черговий титул в досьє Горбаня – все вирішиться на дорозі.