Це тим більш приємно, що 4-та спец-ділянка 2-го етапу Кубку світу з ралі-рейдів вважалася найскладнішою за всю гонку з бойовою дистанцією в 350 кілометрів, яка, природно, знову була прокладена по пісках.
Наш Вадим Нестерчук витратив на цей шлях майже 8 годин, що було майже на три години повільніше, ніж у переможця дня. Безумовному лідерові Т2, яким є Лорент Россо, українець програв лише трохи більше години, при цьому ставши першим серед дизельних позашляховиків цієї категорії.
А в голові пелетону знову не було рівних Стефану Петранселю. «Містер Дакар» (на його рахунку 9 перемог у цьому супер-марафоні) повністю надолужив втрачене напередодні – він виграв 4-й етап, пройшовши його дистанцію рівно за 5 годин і випередивши Леоніда Новицького на 19 хвилин! Таким чином француз не тільки повернув собі першу позицію в загальному заліку, а ще й зумів відірватися від росіянина на 14 хвилин.
Поки невідомо, що саме сталося з Жаном-Луї Шлессером, але він втратив 50 хвилин і тепер його шанси на перемогу зведені майже до нуля. «Лис пустелі» як і раніше іде третім, але вже в одній годині позаду Петранселя.
Ще один українець на змаганнях Вадим Притуляк, який виступає у заліку квадро циклів, після свого падіння також зумів закінчити цей важкий день. Він дістався до фінішу майже через 9 годин після старту, і цього не вистачило, щоб вкластися в норму часу, що становила 8 годин. Тому українець отримав довісок у дві години штрафу, але, головне, він залишається у строю.
autosport-desert-challenge-2011-1Лідери заліку позашляховиків фінішували на 4-му етапі перегонів в ОАЕ, де сталася чергова зміна лідера. Важливо й те, що вперше український екіпаж фінішував у топ-10 загального заліку, показавши четвертий час у своїй групі Т2!