altПідсумкові результати четвертого етапу чемпіонату України з ралі «Київська Русь» підтвердили те, до чого були готові практично усі, і вболівальники, і спортсмени: в абсолютному заліку чемпіонату змінився лідер.
Здобувши переконливу перемогу в гонці, Валерій Горбань вирвався на першу позицію в заліку пілотів, за раз збільшивши свою перевагу над найближчим з переслідувачів, Сергієм Перцем, до 80 очок. Новий лідер чемпіонату змусив своїх шанувальників понервувати тільки коли на першій же недільній спецділянці програв одному з головних суперників, Віталію Гармашу, більше десяти секунд. Утім, Валерій швидко відновив статус-кво і більше не давав приводів засумніватися у своїй здатності виграти цю непросту гонку.
Фантастично красивою була боротьба, що розгорнулася за «срібло» цього ралі між двома земляками, одеситами Юрієм Кочмарем і Віталієм Пушкарем. На першому недільному допі Пушкар завдав Кочмару нищівного удару, вигравши у нього більше 25 секунд (а в перерахунку на ралійні мірки – більше секунди з кілометра дистанції). «Ось це мене по-справжньому зачепило, – зізнався після фінішу Юрій Кочмар. – Я розумів, де у мене є проблеми, і був готовий програвати Віталіку по півсекунди з кілометра. Але секунда – це вже занадто. Довелося забути про свої плани, цілі і завдання, і проїхати фінальні спецділянки максимально швидко». Слова Кочмара не розійшлися з ділом: на двох фінальних спецділянках він відіграв у Пушкаря 21 секунду і посів-таки друге місце на подіумі абсолютного заліку ралі «Київська Русь».

{social}

{iarelatednews articleid="591,533,439,419"}

Developed in conjunction with Joomla extensions.